Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Mi lenne...

Mi a baj velem? Mi lenne ebben a helyzetben a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

napokban halt meg egy régi jó barátnőm. nagyon megrázott, és igazság szerint nem is tudom felfogni. még senkit nem veszítettem el aki közel állt hozzám (vagy nagyon kicsi voltam) és nem tudom mi a helyes érzés. ha befordulok és rossz kedvem van az nem jó mert sajnálnak. ha elsírom magam mert feltörnek a dolgok akkor meg gyengének tartanak. de azt meg én nem tartom helyesnek ha jó kedvem van, mert tiszteletlennek érzem. nem tudom mit kellene éreznem... elvagyok keseredve, de nagyon. nem is tudom szavakba önteni mit is szeretnék. remélem vki megért és tud tanácsot adni. :((


17/L


2011. okt. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor természetes hogy sírsz, aki emiatt gyengének tart az egy tapló.

Persze nem kell egész nap szomorkodnod, de mivel még most történt ezért érthető hogy sokat sírsz meg szomorú vagy szinte egész nap.

Ha piszkálnak, esetleg próbálj meg elvonulni és magadban sírni, úgysem az számít hogy a többiek mit gondolnak rólad hanem hogy te mit érzel.

2011. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Walk With Me ***** válasza:

Részvétem. :(

Ne fojtsd el az érzéseidet, egyáltalán nem gáz, ha sírsz egy ilyen csapás miatt.

Ha pedig jó kedved lenne, akkor ne legyen bűntudatod. Gondolj bele, hogy ha Te haltál volna meg, akkor mit kívánnál a barátnődnek? Szomorkodjon, vagy legyen boldog, jó kedvű (nem a halál miatt, hanem csak úgy általában)?

2011. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nagyon nehéz dolgokon mész keresztül a legjobb az ha kiadod magadból az érzelmeket és sírsz ha kell.Próbálj beszélgetni egy hozzád közel állóval róla.Ha jó kedved van ne legyen lelkiismeret furdalásod,mert a barátnőd fentről figyel rád és azt szeretné,hogy boldog légy.Gondolj a szép időkre,sírj együtt a hozzátartozókkal.Sok kitartást és részvétem:///
2011. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!