Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon tudok arcokat vágni....

Nagyon tudok arcokat vágni. És ez van akit zavar. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen baromi sokféle képpen tudok nézni, és tényleg sokszor beszéd helyett a mimikámmal fejezem ki magam. (beszéd helyett nem azt gondolom, hogy szövekeg, hanem indulatszavak, vagy ilyen "gondolod?!" meg "mit tudom én" meg hasonlók kifejezésére használom.)

Múltkor meg barátnőm is elkezdi, hogy külön hangulatjeleket fog csinálni a nézéseimnek msn-en. Mert vannak köztük elég tipikusak. :)

És van akit zavar, és elkezdi, hogy: "most miért nézel így?!", meg, hogy nem érti, hogy egyszer még aranyos mosolygós lány vagyok, aztán hirtelen ilyen hülye arcot vágok.

Én a nézésemmel fejezem ki az érzelmeimet (meg sokszor a véleményem :))! Erről nem tehetek!

De szerintetek változtatnom kellene ezen?


2010. júl. 1. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne megváltoztatni.

Volt 1 srác,akibe teljesen bele voltam esve. Ő is ilyen volt. Mindent le lehetett olvasni az arcáról,és én imádtam :D

2010. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Szerintem ez nagyon csúnya szokás. Volt egy lány aki ugyanezt csinálta. Jól nézett ki, de ezek az arckifejezések nagyon elrontották a látványt. (nem vicc)
2010. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én ezzel mondjuk nem azt mondtam, hogy igen, le lehet olvasni mindent az arcomról, de persze, mert szeretném, szóval az arcokat direkt csinálom.

Mondjuk van, hogy hazudásnál jól jönnek. ;D

2010. júl. 1. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is valami hasonló van. Tanév közben két (immáron csak volt) tanárom is rám szólt, hogy ne vágjak arcokat. Csakhogy én észre sem vettem, hogy ezt csinálom XD
2010. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell leszoknod róla szerintem, akit zavar ne nézzen oda. ennyi =)
2010. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
100%
nekem néha betépett fejem van szval ne törödj vele:D
2010. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó! Bár nem tudom, hogy az én arcomról mit lehet, és mit nem lehet leolvasni, de én nem bánnám, ha ilyen visszajelzéseket kapnék. Vagy, ha jobban belegondolok, nem is tudom...
2010. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
női jim carrey:)
2010. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy egy pókerarc :D
2010. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudok én pókerarcot is vágni, ha azt kell. :D De amúgy nem szívesen teszem a mindennapokban.
2010. júl. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!