Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen az aki...

Szerintetek milyen az aki "menő" és milyen aki "nyomorék"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

,,menő"-nek nem nevezek senkit.


nyomoréknak annál inkább. nyomorék az, aki 18 éves létére egész nap otthon veri a faszát, nincs élete, 0-24ig gépezik és akkor odavan magától hogy ő mekkora isten mondjuk cod-ban.


nem azzal van a baj, hogy néha kockul, mert az ki tudja kapcsolni az ember agyát, pihenésnek is jó. én is különböző játékokkal játszok minden nap, de max 1 órát, egyszerűen nekem ehhez nincs idegrendszerem.


nem akartam senkit megbántani.

2011. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én sok "menőt" ismerek de nem hiszem hogy jo annak lenni.Mindenki nyal a pofájába a háta mögött meg mindenki (MÉG A LEGJOBB "BARÁTAI IS)kibeszélik!!

a nyomorék az aki menőnek képzeli magát mert egész nap gépezik.ez inkább fiukra vonatkozik.16-18évesen semmi izom nincs rajtuk társasági nullák de mégis azt hiszik ez a divat

2011. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem illetek ilyen jelzőkkel. bár szerintem, mind a "menők" mind a "nyomorékok" pszichológiai betegek...
2011. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Azok a Menők akik a jelenben élnek, mindig buliznak, partyface-ek az iskolába ugyan úgy járnak be mintha egy pubba mennének. A menők bandába járnak. Nem véletlenül, mert egyedül képtelenek kiállni saját magukért, mert azok nem is önmaguk. Az a menő aki álarc mögé bújik, próbálja a tökéletesség látszatát kelteni. A menő az aki nem engedi magához közel a társait. A menő az aki nem foglalkozik mással, csak az adott pillanattal.


A nyomorék az aki tanul, hogy legyen diplomája. A nyomorék az aki tisztességes állást akar aki tisztességesen fent akar majd tartani egy háztartást. A nyomorék az aki kiáll a saját elképzelései mellett. A nyomorék kényelmes ruhába megy iskolába, nem pedig koktélruhába úgy mint a menő. A nyomorék tervez és próbál úgy felnőni, ahogy a nagyszüleinek és szüleinek tanították. A lúzer az akiből rendszerető, törvénytisztelő tisztességes állampolgár lesz.



Csak nézz körül a környezetedbe. Én saját magamból indultam ki, voltam már mindkettő. Voltam menő aztán voltam lúzer, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Minden nap meglenne rá az esélyem, hogy kilépjek a "lúzer" skatulyából, de nem teszem. Mert inkább tanulok, dolgozok és tisztességben élek. Mint hogy a legfőbb problémám a ruha a smink és a manikűr legyen, a folytonos kétszínűségről és álszent ribancságról pedig ne is beszéljünk..

:D

2011. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy nevezik a köztes "állapotot"?
2011. máj. 29. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
tucat vagy átlagember
2011. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A menő és nyomorék "pszichológiai beteg", a köztes pedig tucat, szürke egér...


EMBEREK! MI ÉRTELME AZ EGÉSZNEK? SEMMI NEM JÓ?

2011. máj. 29. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

:D Ez nagyon vicces.

Pici szívem elég ha csak saját magadnak megfelelsz. Onnantól kezdve az, hogy rád milyen címkét ragasztanak oly mindegy. Szard már le olyan magasról, ahogyan csak tudod az összes skatulyát!

A menők szerint lúzer vagyok, a lúzer szerint menő vagyok, anyám szerint csoda vagyok. Szerintem meg egy retkesül reális ember vagyok. És amikor megkérdezik tőlem, hogy mi a véleményem a környezetemről? Az, hogy mind csak kutyák. Tessék itt egy következő címke. KUTYA! Könyörgöm aki skatulyák szerint szeretne élni az vessen magára és érezze magát a legrosszabbnak.

2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A köztes állapot az lenne, amit az egyik válaszoló lúzerként definiált~


Pszichológiai beteg alatt az olyan "nyomorékokat" értettem, akik szándékosan elzárkóznak az emberektől, társadalamtól, a világtól.

2011. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves retkesül reális ember! Nem vagyok a pici szíved és igazából már leszarok mindent.
2011. máj. 29. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!