Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőhet mém vagy ez már nem...

Nőhet mém vagy ez már nem annyira fog változni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. és már 12 évesen megjött. nagyon kicsik a melleim. Nőhet még és lehetnek akkorák mint egy átlagos mell? (anyukámnak sem kicsi és a mamáimnak se)

(azért írtam hogy mikor jött meg mert olvastam hogy az előtt nő a mell a legtöbbet. ez igaz ? vagy utána még rengeteget nőhet?)


2011. máj. 31. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, h nőni fog. Valakinek előbb jön meg a mensi, és utána fejlődik ki a melle, van akinek fordítva. ne aggódj emiatt!
2011. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még bőven nőhet. Általában nem a menstruáció kezdetekor, hanem inkább később kezd el erősebben nőni. Bár mindenkinél más.
2011. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy kis érdekesség.. (nem tudom mennyire igaz) :

elvileg a mell a menzesz előtt már fél évvel minimum elkezd fejlődni (még akkor is ha ez nem látszik!!)


de a lényeg..: elég buta kérdés ugyanis, 16-18 éves korodIG fejlődik az egész tested, így nyilván a melled is nő.. (talán még tovább is) gondolj már bele.. milyen lenne már, ha 13 éves kislányok már fejlett, nagy mellekkel járkálnának az utcákon? :D elég furcsa lenne, ha 1 év alatt belenőnél pl. anyukád melltartóiba :D

2011. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!