Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok változni, de nem...

Meg akarok változni, de nem megjátszani magam. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Nagyon komoly gondolkodású, és mégis kissé szerencsétlen vagyok.

Szeretnék vidám lenni, többet beszélni, több önbizalmat szerezni, és nem elronatni mindent..

(az elrontós rész lehet nem ezen múlik..)

Lehetséges ez úgy hogy ne kelljen megjátszanom magam? Egyszer már próbáltam így viselkedni de csak beégés lett a vége hiszen nem én voltam...

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm.

16/L


2011. júl. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

még fogsz változni eleget.

Ha magadtol nem is,akkor majd az élet változtat rajtad.

2011. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanában én is sokat változtam , de nem mindenkinek jön be az ˝új˝ énem mondván ,hogy az nem én vagyok. Szerintem ha nem érzed hogy megjátszod magad akkor lehet : DD
2011. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy komoly vagyok. Én nem tudom nevetni olyan vicceken, amin az egész család, vagy az egész osztály nevet. Nem tudom hülyéskedéskét felfogni ha valaki hülyeségből pl. egy f@szt rajzol a füzetembe. Szeretném nem olyan komolyan felfogni a dolgokat, de nem hiszem hogy ezen segítek azzal ha olyasmiken nevetek ami számomra igazáól nem is vicces.

Nem mutatom ki a külvilágnak, de nagyon ézékeny is vagyok, apró megjegyzések miatt tudok haragudni valakire, de ezt nem mutatom ki az illető felé sem csak magamban, és úgy gondolom ez így nincs rendjén.

Szeretnék nem olyan lenni mint egy 60 éves besavanyodott vénasszony, nem akarok koraérett lenni, hanem koromhoz illő. Nem is nagyon vannal barátaim pont ezek miatt, de ha megjátszom magam a barátaimat is csak illúziónak tekinteném..

De fogalmam sincs, hogy ehhez hogy kell hozzáfogni, mit tehetnék annak érdekében hogy sokkal felszabadultabb legyek.

2011. júl. 10. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le. Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.


Én se tudok röhögni olyan vicceken, hogy "Móricka elment a wc-re és elcsúszott egy darab sz*ron". Szerintem ez inkább szánalmas "poén" (ha az egyáltalán), mint vicces.


Ezen nem nagyon lehet változtatni, szerintem ezt az egészet csak egy nagyon-nagyon jó élménnyel lehet ellensúlyozni, pl. lottó megnyerésével, sikerélménnyel. Akkor pl. én boldog lennék. :)


Én is béna vagyok, suliban minden mindig sikerül, mondhatnám magamat tehetségesnek is, (de nem szeretem fényezni magam) de egyébként minden tányért elejtek, mindent felborítok/leesek/elcsúszok/felgyújtok (csak egyszer volt ilyen)/elrontok (pl. ebéd), na ezen nem tudom hogyan lehetne segíteni.


Keress valamit ami boldoggá tesz, (én pl. a képszerkesztéstől leszek vidám) hátha segít valamit.


Sok szerencsét! :)

2011. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az ellentét vagyok nekem poén ha valaki firkál a falra /táblára ,de van barátom aki hozzád hasonló . Még is jóban vagyunk, sőt nekem külön élmény amikor meséli hogyan éli meg az eseményeket amikről lehet hogy nekem teljesen más a véleményem .

Szerintem csak az kell hogy olyat találj aki megért és elfogad .

Én nem változnék meg a helyedben ,csak ha nem tudok másképp boldogan élni, mert előbb-utóbb találsz valakit aki így is szeret .^^

2011. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne magadban keresd a hibát. az vagy aki vagy. ha komoly vagy, nem lehetsz hülye, kivéve ha leiszod magad, vagy ehhez hasonlók. de akkor megint nem önmagad vagy.


egyszerűen csak keress olyan embereket akikkel jól érzed magad. akiknek nem kel minden viccén röhögni hogy a barátaid legyenek.


ha gondolod írhatsz privátot, kíváncsi vagyok mennyire vagy komoly ember. többnyire én is annak mondanám magam, de még nem találkoztam igazán komoly emberrel

2011. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!