Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogtam magam kivettem a...

Fogtam magam kivettem a hűtőből a 2,5 decis dobozos citromos Gössert és megittam. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Lányoknál megengedett hogy otthon megigyanak egy kis sört? xD Vagy most egy randa alkoholista állat vagyok?

17/L


2011. jún. 1. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én viszkit szoktam colával olykor,vagy 1 üveg heinekent!Nem rossz :-)
2011. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
piszkos mocskos állat vagy...
2011. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te szemét alkoholista! És nekem nem is hagytál...
2011. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húha... elkárhozol a pokolban : ) Ha nem az apukád életmentő hazaérkezős sörét ittad meg, nem gáz. A citromos gösserben meg alkohol is csak mutatóban van.

Én lány vagyok és imádom a sört. Barátnőim szoktak "úrip.csáskodni" hogy jaj nem...mert az nem nőies ital. De könyörgöm, nyáron ebben a melegben nincs is jobb.

2011. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 muhamadali válasza:
Egyszerűen undorító! hogyan bírtad ezt művelni?? :O mért nem lehet még kivárni azt az 1 évet??? :D fa sz kérdés!!!
2011. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:DDD Jófejek vagytok :D Amugy meg kicseszés! Ausztriába már legálisan ihatnám most meg itt suttyomba! Mindjárt lenyomoznak és rám küldik a rendőrséget!
2011. jún. 1. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó most eszembe jutott hogy nekem is van egy citromos söröm a hűtőbe :D megyek is nyammm
2011. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!