Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet nagyon rossz a...

Mitől lehet nagyon rossz a koncentráló képességem? Valami betegség enyhített változata?

Figyelt kérdés

csak mer' észrevettem hogy mikor bárkinek mondok valamit és mondjuk közbe olvas akkor nem vesz észre bármit is mondok csak miután megkérdezi hogy "tessék ,hogy mondod" .. tehát úgy tudnak az emberek koncentrálni hogy ha vmit figyelnek akkor mintha a külvilág nem is létezne.


én meg ha bármi filmet nézek, olvasok ,tanulok(legfőképp itt zavar ez a gond) ha valaki szól nekem egyből meghallom és értem is mit mondott még válaszolok is rá


ez nem csak olyan bemesélem magamnak hogy "hűdexar vagyok ,a világon a legxarabb koncentrációval rendelkező személy"


ami bennem maradt régről "rossz" emlék az az volt hogy dolgozat közbe egyszer csak azon kaptam magam hogy teljesen máshol jár az agyam. arra már nem emlékszem hányas lett de hogy rossz az biztos mivel túl későn jöttem rá hogy nekem dolgozatot kéne írnom nem pedig elmélkednem ekkor voltam kb 10 éves


most 17F és egyre elkeseredettebbül érzem magam:S(mikor az óra előtt az osztálytársam megtanulja a verset én meg már 2 napja tanulom és nem megy , ő meg kap egy 5öst(vagy kisötöst) ) :S


2011. jún. 3. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Írj e.mailt és megbezséljük:)
2011. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!