Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a VALÓDI vágyatok?

Mi a VALÓDI vágyatok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés A Végtelen Történet című könyv olvasása közben fogalmazódott meg bennem.


Gondoljatok és nézzetek magatokba jó mélyen,ne az legyen az első válaszotok,hogy egy új autó,új lakás,az egyetem befejezése,pénz stb...

Mi az,amire a legjobban vágytok,ami nélkül hiányt,űrt éreznétek és ami nélkül nem lehetnétek teljesek??Mi az,amiben megtalálod önmagad és teljes egészében magadénak érzed?


Azt hiszem,én megtaláltam!:) Testileg és lelkileg a lehető legmagasabb szintre szeretnék fejlődni,vagyis a bölcsesség és az erő.(Erről szól valamennyi harcművészet...)Minél többet szeretnék tapasztalni,tanulni,erősödni,fejlődni testileg-lelkileg.Aztán átadni a tudásomat azoknak,akik nyitottak rá.Azt hiszem,ez az én utam...


19/L


2011. jún. 3. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
A valódi vágyam az, hogy boldog legyek. Ehhez pedig az kell, hogy szerelmes legyek :)
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Banális leszek, de egy hárfa, és sok idő, amit gyakorlásra és különböző fellépésekre fordíthatok.
2011. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekem is ez a VALÓDI vágyam, csak még homályosan látok. Igen, tetszik ez a harcművészetes dolog! :)
2011. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Darcy01 ***** válasza:

Boldog, kiegyensúlyozott, harmonikus élet, hogy minden napnak tudjak örülni, lássam meg az apró örömöket az életben és ne veszítsem el a 'gyermeki' kíváncsiságomat az újdonságok felé. Maradjon meg az optimista látásmódom, és legyen egészség.


24/L

2011. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azt hogy szebb legyen az élet a földön. ha ez nem lehetséges akkor lehetőséget hogy innen jó messze kerüljek ,ahol nem emlegetik a háborúkat


nevetségesen hangzik tudom;) 17F

2011. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A valódi vágyam az,hogy legyenek igaz barátaim,szerelmem,boldog legyek,anyagilag is minden rendben legyen és hogy legalább egy picivel legyen szebb az élet a Földön pl. kevesebb rosszindulatú,önző ember
2011. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

A Valódi vágyam?? Egy egységes erős Magyar Állam! A Magyarok öröksége a tudás! Míg a középkor kezdetén más népek barlangokba, és más tákolmányokban az állatokkal éltek, addig a magyarok jurtákban és az állatoktól elválasztva, a magyarok találták fel a fehérneműt, amit már a középkorban is használtak. Csak pár példa volt mind ez!

Én azt szeretném, hogy Nemzetközi minőségű legyen a Magyar Közszolgálat. A Kórházak új technikai eszközökkel és orvosokkal legyenek teli. A Rendőrség és a Tűzoltóság is a legjobb eszközökkel tudjanak dolgozni. Új erős "Kincstárat". Visszafizetett adósságokat. Természetesen, hogy minden magyar ember tudjon tisztességben élni, dolgozni és tanulni! Vízumot és erős bevándorlási jogszabályokat az országhatárokra!


Igen nekem ez a legnagyobb vágyam! Ne csak én, hanem minden magyar ember képes legyen a hazájában élni, olyan körülmények között amit igen is mindenki megérdemel!


Öncélú vágyam, hogy Bűnügyi Nyomozónak tanuljak, de sok minden gátol meg benne.

2011. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelmet megtalálni végre... Úgy érzem semmi bajom nem lenne többé a világon ha ö mellettem lenne :)
2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vijágbéke.;D
2011. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hmm..igazad van. A pénz, az autó, nem vezet a boldogsághoz. Azt hiszem, amiért oda vagy, a hobbid, a szerelem, ezek a sok kis dolgok töltik ki igazán azt a nagy űrt.
2011. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!