Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ekkora lúzer?

Miért vagyok ekkora lúzer?

Figyelt kérdés

A problémám egyszerű: borzasztó féltékeny vagyok. Egyszerűen azért, mert csúnya vagyok. Ha csak a közelünkben van egy lány, már egy nullának érzem magam.

Sokat olvastam arról, hogy ez önértékelési hibából fakad, de... szerintem az nem "hiba", ha egy csúnya lány objektíven látja magát, és megállapítja, hogy csúnya.


Olvastam olyan tanácsot is, hogy keressem meg azt a tulajdonságomat, ami miatt a párom szeret engem, és azt domborítsam ki. Ez talán a kedvességem. De annyira kiborít a visszafojtott féltékenység, hogy sokszor bevágom a durcit, és undok, vagy feltűnően közömbös vagyok a velünk lévő lánnyal. Nesze neked kedvesség.


A párommal nagyon vallásosak vagyunk, így a megcsalástól nem kell tartanom. De valószínűleg ha ezt Isten nem büntetné, akkor már keresett volna mást egy kis entyem-pentyemre.


Szerintetek van erre valami hatásos gyógymód? Kivéve a mesterséges kómát... :) Bár szerintem a magamfajtát hibernálni kellene, amíg ki nem hal az emberiség.

31N


2011. jún. 11. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén, s komolyan, szerintem egy jó pszichológussal kedvesen elbeszélgetnél s megszűnne a problémád.
2011. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának tartod magad akkor talán külsőleg kéne változtatnod nem? Hogy saját magad szerint se legyél csúnya.
2011. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Még ha csúnya is vagy, ahogy mondod, nem jelent semmit. Valamiért megtetszettél a párodnak.

Szebb meg mindenkinél van, ennyi erővel mindenki halálra aggódhatná magát, hogy mikor találnak egy nála szebbet.


Van egy barátnőm, szegénynek eléggé baltával faragott arca van, az alkata se bomba. DE! Olyan humora van, ohgy tapadnak rá az emberek, egyszerűen jó a közelében lenni. Stabil kapcsolata van sok éve és az egész megjelenésén látszik, hogy jóban van magával. Ezt semmilyen cicás külső nem tudná ellensúlyozni! A barátja is mondta már, hogy ezért imádja és ilyen jó élete nem lenne még egy playmate mellett sem.

2011. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan éktelenül csúnya vagy, akkor hogyan ragadt hozzád a pasid?Valami csak vonzotta hozzád? Kérdezd meg tőle. És igen, lehetsz csúnya, ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, de legyél mellette okos és elbűvölő. A kettő nem zárja ki egymást.
2011. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 1.: Ez a probléma kihat a házasságomra, így merészkedtem ebbe a kategóriába írni.


Kedves 2.: Nem tudom, hogy egy agyturkász tud-e érdemben segíteni. Jobban bízok az egyszerű, hétköznapi emberek tanácsiban. Olyanokéban, mint Te, vagy a többiek itt.


Kedves 3.: Ha csak egy fodrászon, vagy kozmetikuson múlna.. De ide minimum egy plasztikai sebész kellene. (Azt is kellően benyugtatózva.)


Skacok, nem hiszitek el, de egy vizuális sokk vagyok!

2011. jún. 11. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:

engem marhűra érdekelne rólad egy kép :S

valamint sorold fel kérlek mi benned a csúnya

2011. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 17:27 és 17:30!

Hát egy celsius fokkal jobban érzem magam!!!

Köszi!!!

2011. jún. 11. 17:34
 8/16 anonim válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Mindenhová ezt fogod írni, csak, mert szerinted rossz kategória?

2011. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"Skacok, nem hiszitek el, de egy vizuális sokk vagyok!"


Akkor miért van pasid?


Ha valóban ilyen lennél, nem lenne pasid, szerintem.

2011. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 17:33...

Hát olyan kalács képem van, hogy vetítővászonnak is jó lenne.

Az orrom olyan, mint egy profi boxolóé.

Az állam annyira előreálló, hogy én még csak Érden vagyok, mikor az állam már beért Kelenföldre.

Ezek csak szösszenetek. A saját érdekedben ne akarj rólam képet!!!

2011. jún. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!