Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok becsajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok becsajozni? Miért vagyok ekkora lúzer?

Figyelt kérdés

Annyira utálom és megalázónak érzem, hogy bármikor kinézek egy lányt, mindig más fiúval kell látnom egy idő után. Engem nem vesznek egyszerűen "pasiszámba". Nem néznek úgy rám, mint aki vonzó, folyton azt látom, mintha "semlegesnek" tekintenének, mint mondjuk egy gyereket, mintha nem lennék fiú. Nem érzem, hogy mikor kéne odamenni és mikor nem. Tudom, hogy nekem kell kezdeményeznem és nincs is semmi kifogásom ellene, de egyszerűen úgy érzem, leégetem magam. Mert azért ahhoz is az kellene, hogy valamilyen szinten lássam a lányon, hogy tetszem neki. De nem látom. Elegem van az egészből, mert személyes kudarcnak élem meg. Mi van, ha soha nem lesz senkim? És ne gyertek azzal, hogy majd egyszer, talán 27 évesen... azzal semmivel nem lennék előbbre, hiszen az legalább akkora szégyen, mert a kamaszkoromban nem voltam képes becsajozni, mint mások. Persze, talán egyszer majd lesz, de mire megyek azzal, ha EGYSZER talán lesz EGY valakim? Miért nincs rá nekem is jogom, hogy akkor legyen barátnőm, amikor a legvonzóbbak a lányok? Gyűlölöm magam, de inkább a világot.

Egyébként nagyon érzékeny vagyok, túlságosan is, bőgök is sokat. Ennek ellenére napközben általában kemény és erős vagyok, mert vannak dolgok, amik megedzettek. Nem vagyok töketlen. Tudok (tudnék) szeretni. Nagyon. És gyűlölöm, hogy akármelyik 13 éves kis p*csa tapasztaltabb nálam. Komolyan ki az a lúzer barom, aki 18 évesen még nem csókolózott? Ez annyira alap! Vannak ezek a kis bulik, ahol kicsit becsípve mindenki elmondja, hogy neki ki volt az első, kivel smárolt először, ilyenek... röhejes, hogy én ilyenkor semmit nem tudok mondani, hisz nem volt még semmi.

Jöjjenek a külsőségek: 174 cm körül vagyok, 60 kg (lehet röhögni), az alkatomhoz képest viszonylag izmos. Zsír egy deka nincs rajtam, nagyon vékony vagyok. Ha van olyan, aki erre vállalkozik, esetleg küldök neki képet magamról, arc nélkül, egy kis beszélgetés után akár arcról is, mert szükségem lenne objektív véleményre. Nagyon úgy érzem, hogy már itt lenne az időm, valahogy úgy érzem, hogy "szorul a nyakamon a hurok". Mindenki egyre tapasztaltabb lesz, meg egyre felnőttesebb, én meg itt állok mint egy kis p*cs minden nélkül. A francnak kéne olyan élet, hogy 25 évesen vagy nem tudom, mikor, legyen először barátnőm! Ilyenkor kéne mindenen túlesni, ilyenkor vagyunk rá a legalkalmasabbak. Bulizásról meg annyit, hogy én nem feltétlenül szórakozóhelyeken akarok ismerkedni, nekem annál komolyabb és értelmesebb kell, elvégre én magam is az vagyok. Azt akarom, hogy általánosságban felfigyeljenek rám. Vannak ronda fiúk, akik valamivel fel tudnak szedni nagyon szép lányokat. Én is ilyen akarok lenni.


2010. júl. 12. 22:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Még regényíró lehetsz.
2010. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hát elolvastam, írj privit...
2010. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hát az tény, hogy a mai lányok nagyon hülyék. figy, ha gondolod, írj privit, én szívesen beszélgetnék veled, mert nagyon értelmes és rendes srácnak tűnsz, talán ha jobban megismerlek, még választ is tudok adni a kérdésedre. :) 15L
2010. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ez állati...:)
2010. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Na látod, csak ennyi kellett... már buknak is rád a csajok. :D
2010. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy úgyse segít, de: Csak nyugodtan! Ha annyira zavar menj diszkóba, szedj össze egy threesomeot 15 éves csajokból, de vigyázz ne kapj el mindenféle tripperséget.


Ja, biztos lesz valaki, Hitlernek is volt felesége. :D

2010. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Sztem kockulj rengeteget, emellett járjál kondiba meg zabálj mint az állat, nyírasd magad kopaszra, és szard le a nőket, nekem bejött:D sok sikert
2010. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Azért van mindnekinek bnője,mert odamernek menni önbizalommal.Ennyi kell.Semmi több.
2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sz@rd le.Nem mindegyik szereti az extra bizarr sexet.:D
2010. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Jaj de hosszú...Végigfutottam rajta, de ne sajnáld már magad ennyire, 18 évesen még semmiről sem vagy lemaradva. Én 21 vagyok, és ugyanott tartok ahol te :D :S De akkor sem sajnáltatom magam ennyire, nyitott szemmel kell járni, hátha összefutsz olyannal akivel kölcsönös lehetne a vonzalom. Nekem mindig van olyan aki éppen aktuálisan tetszik, és próbálok hozzá közelebb kerülni.


Amúgy küldhetsz képet, kíváncsi vagyok rá(d).


21/L

2010. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!