Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom lenyelni a tabletták...

Nem bírom lenyelni a tablettákat. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Centrum vitamint kéne szednem, ami ugye tabletta, és még kettétörve se tudom bevenni. A gyógyszerekkel is ez a gondom folyamatosan. A legnagyobb gyógyszer amit be tudok venni, az a félbevágott algopirin, és ennyi. Már nagyon idegesít :S, de félek hogy megakad és nem tudom lenyelni, illetve hányok. Mit tegyek?
2011. jún. 12. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ez gondom régebben. Mostanában úgy csinálok, hogy mikor szomjas vagyok (hogy jobban kívánjam a folyadékot amivel le akarom nyelni a tablettát) szóval tökéletes mennyiségű folyadékkal van a számba a tabi, és a nyelés pillanatában mindig másra gondolok, például ránézek a billentyűzetre és mondom magamban hogy BILLENTYŰZET!!! és wáááá már le is nyeltem XDD
2011. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet hülyének néztek...

én ugyc csinálom h egykis vizet "veszek" a számba..nem nyelem le..gyorsan be a gyogyszer és a vizzel együtt lenyel..annyit érzel belőle h hmmmmmmm ücsiiiiiii :DDDDDD

kicsit nem aleg gusztusosabb,de hatásos:d

2011. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem anyukám azt csinálta,amikor kicsi voltam,hogy majdnem porrá törte,és egy kanál joghurttal,vagy lekvárral lenyeltem úgy,hogy észre sem vettem(negatívum:azóta undorodok a bicskelekvártól)
2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!