Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül érzem magam, nincsen...

Egyedül érzem magam, nincsen semmim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
...
2011. jún. 13. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23:47 Na ne játszd már itt az agyad :D
2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hívj át valakit magadhoz. Na jó, én lány vagyok, de én is sokáig voltam egyedül. Vannak nehezen barátkozós típusok.

Meglepődnél mennyi magányos ember van körülötted. Nézz körül, keress valakit, akinek szüksége van támaszra, és segíts neki.

20/L

2011. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

vegyél egy kutyát első ő egy társ lesz aki mindig melletted van és vele sosem unatkozol

egy hatalmas előnye az hogy sétáltatni kell és ugye más is sétáltatja a kutyáját

egy ismerősöm a feleségét ugy ismerte meg hogy a kutyák odaszaladtak egymáshoz és onnan együtt sétáltatták

hidd el így szerzel egy barátot(a kutya) és számtalan barátot barátnőt a kutyán keresztül

hondolom suliba jársz vannak osztálytársaid hívj össze egy osztálybulit sátorozás szalonnasütés....

2011. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!