Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincsen tökéletes kisportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsen tökéletes kisportolt testem és nem vagyok rámenős, süket dumákat nyomó bunkó akkor egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
A vágyam egyszerűen egy normális, egyszerű nő. Nem kell hogy szép, csak normális legyen. A mai világban egy egyszerű pasas számára ez már túl nagy dolog? 27/f
2011. szept. 13. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
igen, mert azok az "egyszerűen egy normális, egyszerű nő"-k már rég beadták a derekukat egy rámenős IQless akárkinek, hiszen a nők kicsit másképp állnak a párkapcsolatokhoz, és félnek attól is, hogy egyedül maradnak.
2011. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Lúzerszagot érzek. Pontosan mit vársz a válaszolóktól? Sajnáljanak? Tán épp ezé nincs senkid? Esetleg a kérdésedben a válasz? Mi lenne ha kisportolnád magad és/vagy hülye dumákat nyomnál? Esetleg akaratgyenge-e vagy-e hogy legalább az előbbi nem megy?


Megannyi kérdés...

2011. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem kell, a tökéletes test, sem a süket duma, sem az óriás szerszám, sem a BMW. Viszont nem kell egy rinyálós pasi sem. Ne sírjon a szád, hanem jár emberek közés és találj barátnőt. Nem olyan nehéz az, csak nem kell a rinya, mert ettől lúzerebbnek tűnsz egy WOW fannál is.
2011. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudjatok meg de ennyi erovel én is kérdezhetném h attól h nem vagyok csontváz, plázacica a ki a legujjab divat szerint oltozik, kidobja mellét seggét meg felken minden nap egy kilo sminket akk egyedul halok meg? Csak h én tisztába vagyok azzal h a válaszolok tobbsege a fent leírt pasifajta akik azt hiszik h korulottuk forog a világ. 2 éves kapcsolatom van és a barátom nem ien izomagyú állat

23/L

2011. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aljon meg a gyászmenet. Barátom wowozik és nem lúzer. Meg nem mondanád róla ha találkoznál vele. Nem minden wowos lúzer. am a kérdésre. A pláza pi.csáknak tobbnyire oanok kellenek szval ne azokkal kezdj
2011. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Tudom, h vannak kivételek, de azért általánosságban véve nézd meg a netes szerepjáték függőket. Nem szánalmasak? De!

Viszont tisztelet a kivételnek, és elnézést, ha ezzel megbántottam valakit.

2011. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem értem mi olyan nehéz dolog a csajozásban.
2011. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Rólam meg nem mondaná senki hogy napi 4 órát kockulok különböző játékokon.Nem is kötöm az orrukra,pont az ilyen idióták véleménye miatt mint ágika.Kb akkor tudják meg mikor először vannak nálam ugyanis ott sorakoznak a játékok a polcon.Eddig csak 1 ember említette meg hogy zavarja.Nem is beszélek már vele ;D
2011. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele? Élj ahogy szeretnél, aztán ha lesz egy nő a környezetedben akinek felkelted a figyelmét, be fog osonni valahogy az életedbe. Megoldják valahogy.

Ha meg nem akkor tegyél az egészre.

34 ffi

2011. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ennyire nem érteni mit akartam mondani? Nem azokkal van a gond akik néhány órát játszanak, hanem akiknek csak abből áll az életük, hogy ilyen olyan netes szerepjátékokon lógnak minden egyes szabad percükben. Suli/munka előtt, után, helyett. Remélem így már érthető.
2011. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!