Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátom? Pedig nagyon sokan mondják hogy szép vagyok, és elcsodálkoznak hogy miért vagyok még egyedül. (részletek lent)

Figyelt kérdés
Pedig van egypár udvarlóm, de ők csak egyszer mutatják ki hogy bejövök nekik, és nem adnak esélyt hogy döntsek vagy visszajelezzek, mert már el is tűntek a színről. Ez minden udvarlómmal így volt eddig. Vajon miért adják fel olyan könnyen? Pedig nem tűnök elérhetetlennek, de az is lehet hogy magasak az elvárásaim. 16/L
2011. ápr. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"van egypár udvarlóm2

"nem adnak esélyt hogy döntsek nem adnak esélyt hogy döntsek"


ha egyszer udvaroltak akk adhattál volna visszajelzést.

női logika

sakk-matt ismét

2011. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
*vagy visszajelezzek
2011. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te még könnyű helyzetben vagy mert csak választanod kell a fiúk közül.

Én hiába próbálkozok akármelyik lánynál, mindig lepattint.


Dönts kinézet és szimpátia alapján. Ha rájössz hogy nem illetek össze akkor szakítasz vele, ha meg se próbálod akkor nem jutsz egyről a kettőre.

2011. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem én köszöntem rád kedden a buszon?:D
2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: nem hiszem:D hova valósi vagy?
2011. ápr. 22. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Miskolc ;)
2011. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!