Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok féltékeny, ha...

Miért vagyok féltékeny, ha közben nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú az osztályból, akivel jóban vagyok. Mivel egy városban élünk, kénytelenek vagyunk együtt menni minden nap. (bejárósok vagyunk) Jól elvagyunk meg minden, folyton baromkodunk, hülyéskedünk. Végül is egy jó havernak mondhatom. Nem régen egy lány szintén az osztályból valahogy közeledni kezdett hozzá. Még nem derült ki miért. Lehet hogy csak barátkozik, lehet hogy többet akar... Nem tudom. Ez a fiú se tudja. Erről beszéltünk is és ha mégis többet akar, akkor mondta, hogy biztos nem lesz semmi, mert nem bírja annyira a csajt, hogy akármi ilyesmi dolog legyen köztük. Ez a lány egyre több időt tölt ennek a fiúnak a társaságában, mint velem és ez engem fura mód zavar. Mintha elvennék tőlem a haveromat. Szabályosan féltékenységet érzek, pedig biztos vagyok abban hogy nem érzek többet a srác iránt. Nem tudok elképzelni semmi többet vele.
2011. jún. 14. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy lány vagyok és 16 éves.
2011. jún. 14. 20:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban így van (tehát, hogy nem akarsz tőle többet) akkor megválaszoltad a kérdést " Mintha elvennék tőlem a haveromat". Senki nem szereti ha elvesznek tőle:)
2011. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát az mégsem járja, hogy ha egyszer tényleg összejön valakivel, akkor én "halálos" féltékenységben szenvedjek...
2011. jún. 14. 20:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Birtoklási vágyam van vagy mi?
2011. jún. 14. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Úristen, én is így vagyok néha a barátaimmal.:) De érzem, hogy teljesen felesleges ameddig engem jobban szeretnek, mint a többi csajt. Én nem vagyok olyan agyonvakolt, szolizott pi**a, érdekesmód boldog vagyok egyedül, és barátkozni az ilyenekkel szeretnek és ha te is hasonlítasz rám akkor érted többet megtenne mint a másik lányért!;)
2011. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezen aggódsz, amikor az ötöslottó heti várható főnyereménye 500 millió forint? :o
2011. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MENNYIIIIII???
2011. jún. 16. 22:11
 8/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 16. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötös lottó.:D

Amúgy szerintem a birtoklási vágy mellett van egy kis női büszkeség is a dologban, hogy: "Nehogy már elvegyék tőlem, én jobb vagyok!" stb...:D

2011. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah, lehet... :D
2011. jún. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!