Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltekeny vagyok, de szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok, de szeretem. Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a parom,mar 2 es fel eve eggyutt vagyunk,ossze szeretnenk koltozni,de en nagyon feltekeny vagyok.mondtam neki,hogy hadjuk,mert ez nm mene,feldobtam volna ennyi idot,de megsem.Ugy erzem ez akkor sem fog megvaltozni,mindig ilyen maradok.Mitevo legyek?:( segitseeeg
2011. márc. 20. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Féltékenység:

Valójában a magánytól, elhagyástól való félelem.

Tanuld meg magad szeretni. Máskülönben megfelelési kényszerből lesznek a kapcsolataid is.


Nem tudom hogy mi rá a recept.

De hajrá.

:)

2011. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel csak el fogod üldözni. Egy idegig tolerálja, aztán majd megunja. Én is ezt csináltam. Meg is unta. De ha valaki ilyen típus (én sajnos alapból vagyok ilyen), nagyon nehéz ezen változtatni. Két lehetőséged van:

1. Kifelé nem mutatod, viszont belül örlődsz és kikészíted magad

2. Beletörődsz, hogy ez nem fog menni és szakítasz, hagyod, hogy találjon valakit, akivel boldog lesz.


Nagyon rossz dolog, tudom és együtt érzek. Főleg, ha te is ilyen típus vagy.

2011. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is szenvedtem ezzel a tudattal. :( Aztán gondolkoztam , mert nem egy kapcsolatom ment rá, hogy valójában felesleges, butaság. Ha a párod fejébe megfordul, hogy megcsaljon akkor már eleve nincs értelme a kapcsolatnak. Ha meg megteszi az nem függ attól hogy rágod magad és őt is, vagy csöndbe békésen megbízol benne. Sőt a féltékenységgel csak okot adsz arra hogy hazudozon össze-vissza. Ha megbízol benne sokkal rosszabb lesz neki elmondani vagy a tudattal élnie. :D Én az elején leszögeztem a párommal ha mással szeretne együtt lenni előtte szóljon és én jobbra ő balra.Nem fogok vele kiabálni és nem fogom leku***zni ezért. Ennyi. De a hazugságot nem bírom. Így megbízok benne maximálisan. Így nekem is könnyebb! Ezt tudom ajánlani. Bíz meg benne és az járjn az eszedbe ha akarja így is úgy is megteszi. 22/F
2011. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rekus18 válasza:
Szerintem ha szeretitek egymást és meg is bízol benne nincs okod féltékenynek lenned.Próbálj ne oda figyelni ezekre a dolgokra.Tudom mit beszélek mert én is nagyon féltékeny voltam a barátomra és majdnem rá ment a kapcsolatunk.Csak szeresd és tégy meg mindent azért, hogy kölcsönösen jó legyen mindkettőtöknek.És ne ragaszkodj hozzá annyira,ha nem akarsz vele összeköltözni akkor ezt meg kell hogy értse ha szeret.
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!