Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen érzelmekkel megáldva?

Figyelt kérdés
hogy mondjuk van egy srác akit egy ideje ismerek, spanom meg minden, egész jól néz ki, néha rám ír neten, beszélgetünk, jófej. és akkor történik egy apróság, akármi, hogy álmodok róla vmi hülyeséget, vagy megkérdi hogy kamozunk-e és kamozunk és vicces, vagy ilyesmi, és utána egyszerűen beleszeretek és nem tudom kiverni a fejemből? és általában pofáraesek mert elvesztem a fejem és nemtudom hogyan lehetne viselkedni hogy bejöjjek neki, akkor se ha tudom hogy előtte tetszettem neki.. ráadásul utána ugyérzem ilyenkor hogy már nem is jövök be neki:( te mit tennél a helyemben? és te nem vagy ilyen?
2011. jún. 14. 23:03
 1/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok!túlzottan is!Légy biztos magadban!!!Ne félj!Kérdezd meg járna e veled!Pl:ma én is megkérdeztem azt aki nekem tetszik igaz nagyon nehezen de sikerült!!jobb tudni egy nemet mint bizonytalanságtól rettegni
2011. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy asrác el is hívott randizni pénteken hogy másnap menjek vele moziba, de már volt programom ugyhogy ezt elmondtam neki viszont felajánlottam h csütörtökön jöjjön velem momparkba, csak az meg neki nem jó, és már rámse ír kb.. mondjuk nemtudom:( ezért vagyok bizonytalan mert bejövök elv neki de akkor most miért nem ír rám vagy mért nem érdeklődik vagy valamI?:D
2011. jún. 15. 01:05
 3/8 anonim válasza:
Szerintem csak fél,hogy te is olyan vagy mint a többi,és nem komolyak a szándékaid vagy valami ilyesmi :S
2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valamivel bizonyítanod kéne h szereted
2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki, hogy nem kellene félnie tőled...semmi oka rá. Biztatásra lenne szüksége szerintem vagy valami jelre!:D
2011. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megfontolom ezt a jel dolgot:D
2011. jún. 15. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez off lesz, bocsi:

Apám azt mondta, hogy egy lánynak sose lesz fiú barátja. Olyan fiú barátja, aki olyan lenne neked, mint a barátnőid. Nem tudjátok elkerülni, hogy az egyikőtök ne érezzen barátságnál többet.

Nem hittem el neki.

Tévedtem. Tényleg nincs fiú-lány barátság.

(Várom az anyázódást, hogy azért mert nekem nem sikerül másoknak miért ne sikerülne stb.)

2011. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
énis kezdek erre rájönni egyébként.. mert vagy nem elég szoros a barátság, vagy nem csak barátság, nincs kompromisszum sajnos
2011. jún. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!