Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan érzése másnak is,...

Torpetipi kérdése:

Van olyan érzése másnak is, hogy szívesen tenne olyanokat, mint egy gyerek?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre értem, mint például szívesen játszana valaki a mászókán és fantáziálna, hogy harcol a másikkal, vagy kardoz velük (lézerkard). Remélem nem én vagyok az egyedüli akinek ilyen érzései vannak.
2011. jún. 15. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy gondoltam ilyenre, volt is olyan, hogy pörögve-forogva, ugrándozva jöttem haza a munkahelyemről.Csak mert jó kedvem volt, a szép idő miatt.Nem érdekelt, hogy hülyének néznek és jól esett!

Itthon még gyerekesebb vagyok, ha úgy tartja kedvem. 35/N

2011. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég meg is valósítottam. Unokahúgomat kivittem a játszótérre. És a végén természetesen én voltam nagylábujjtól utolsó hajszálam végéig homokos, a kezemre rászáradt a srashomok és akkora homokvárat építettem mint még soha. Eddig a pillanatig a kis lányon 1 homokszem nem volt. Aztán felajánlottam neki, hogy rombolja szét. Azt az örömöt amit akkor átélt.. Hihetetlen volt! :) Azon a napon én is úgy éreztem magam mint 1 kisgyerek. Hintáztam is meg minden ami kell.
2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben lézerkarosat játszanék a barátaimmal.
2011. jún. 15. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én állandóan játszok valamit. Titkos kémeset meg hasonlókat a legjobb barátnőmmel, pedig már én sem vagyok kicsi! A suliban a játszóteret is mi támadjuk meg legelőször pedig nekünk már rég nem is szabadna rámenni.xd Addig jó amíg kiélheted a gyerekkorodat.:D
2011. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudtam kiélni a gyerekkorom, belém költözött a kisgyerek, de ettől függetlenül ugyan olyan gyerekes tudok lenni komolyságom ellenére. Sokszor másznék mászókára, hintáznék, fogócskáznék, stb-t játszanék. Lehetőségem nincs meg rá... ha lenne is ritka.
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!