Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit kezdjek az...

Nem tudom mit kezdjek az eletemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, masod eves egyetemista regeszet szakon, de mar tudom h nem ezt akarom csinalni, csak a szuleim miatt befejezem az egyetemet. Csupa olyan dolog erdekel amibol jol tudom nem lehet megelni, ilyen pl a tanc, a rajzolas vagy a modellkedes. Mindharom az a dolog amiben a legjobb kell legy hogy megelhess belole, es en tudom hogy ettol tavol allok.

Ami a lenyeg, lassan befejezem az egyetemet es nem tudok mit kezdeni magammal, nem akarom egy gyarban dolgozva leelni az eletemet. Egyszeruen nem tudom h merre, tovabb, hogyan. Ti mikor jottetek ra h mit szeretnetek csinalni egesz eletetekben? Hirtelen elhatarozas v hosszas tervezes eredmenye?


2011. jún. 15. 22:23
 1/3 anonim válasza:
0%
Elég szomorú, hogy nem magadtól döntesz,hanem befolyásolnak, vélem, sokadik generációs értelmiségi család. De ha régészetet tanulsz, milyen gyárban lehet dolgozni vajon ilyen képesítéssel? Ennyi idősen nem kell feltétlenül dönteni, egyelőre jó ugródeszka az egyetem. De ha külön írod,hogy „másodéves” , akkor gondok lesznek. . .
2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj külföldre a diploma után . Keresd meg önmagad, találj szakmát talán telepedj le ott..
2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha költségtérítéses szakra jársz, elég durva dolog utána külföldre menni. Erkölcsileg hazaárulás kategória, régebben egy büntetési tétele volt...

Ha nem állam bácsi finanszíroz, akkor lehet külföldön próbálkozni, de azt tudni kell: MINDENHOL idegen leszel. Valóban el lehet menni az országból, mert sajnos nem állunk jól - de csak akkor menj, ha a szíved,lelked is magaddal tudod vinni.

2011. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!