Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek most az életemmel?

Mihez kezdjek most az életemmel?

Figyelt kérdés

Holtpontra jutottam, és fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

Van életcélom, amihez pénz kell mivel semmit sem adnak ingyen. Elterveztem a lépéseket ahhoz , hogy olyan életet éljek amilyet szerenék, csak a legtöbb dolgot nem tudom megvalósítani.


El akarok költözni a szüleimtől, és ebből a kisvárosból, mert nagyon visszahúz. Itt nincsenek nagyon ismerőseim, és nagyon nem is akarom, hogy legyenek, utálom ezt a helyet. Ezt csak akkor tehetem meg, ha lesz már normális munkahelyem. Nah itt a probléma. Most technikumra járok info szakra, 2éves. Első évet most fejeztem be úgy-ahogy, de egyáltalán nem érdekel. Csak azért jelentkeztem ide, mert akkor (se) nem jutott jobb az eszembe.


Nem tudom egyáltalán mit kéne tanulnom, pedig jó lenne már eldöntenem. Olyan szakmát akarok, ami tényleg érdekel, és szabadidőmbe is sokat foglalkoznék vele, így tényleg jó szakember lennék, ilyen a "Munkám, egyben a hobbim is" feeling. Csak éppen nem érdekel semmi.


Most itt ülök 19 évesen és tényleg fogalmam sincs, hogy mi lesz velem. Infót végig kéne csinálni, de egyszerűen nem tudok olyan dolgot tanulni, amitől rosszul vagyok, és szenvedés minden egyes nap. Meg utána így dolgozzak?!? Pszichológia nagyon érdekel, viszont nem megyek egyetemre az biztos, tehát kilőve. Még személyi edzőn gondolkoztam, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy tényleg menne-e nekem, és hogy abból megélhetnék. Csak azért ezek, mert ez a 2 dolog amivel az elmúlt egy évben foglalkozok.


Csak telnek-múlnak a napok, így is elpazaroltam az eddigi éltemet kockulással, most hogy csinálnék valamit, tehetetlen vagyok.

Hobbim van, de az csak napi max óra..

Gondolkoztam elmegyek idegenlégióba, úgy is izgalmas, különleges életre vágyom, de egy betegség miatt nem mennék át alkalmasságin.


Szóval hogyan válasszak szakmát, ha az elmúlt 5 évben se sikerült? Valaki tud ezzel kapcsolatban használható tanácsod adni?

Kösz előre is a válaszokat.


19/F


2011. júl. 4. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Én az agykontroll módszert ajánlom. Egy tanfolyamot kell elvégezni egy kicsit drága is de ezzel meg tudod változtatni az életed. Én még nem végeztem el a tanfolyamot de amint lehetőségem lesz rá megyek:D Olvass utána nagyon hasznos sztem:DD [link]
2011. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és 16/L
2011. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyen embert ismerek, és senki nem fogja megmondani nekik/neked/nekünk, hogy mit csináljanak. Önismeret, önkontroll, személyes megváltás segíthet...
2011. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!