Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek a saját életemmel?

Mit kezdjek a saját életemmel?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy egy 21 éves lány vagyok.Kívülállók szerint nem vagyok csúnya és okos is vagyok(és ez most nem egoizmus,mások mondták).De mindig mindent elszúrok az életemben.Nem bírom megtartani a szerelmeimet,életemben idáig 2x voltam szerelmes,de mindkétszer elhagytak,és mindent az én számlámra írtak.Gyakran vagyok magányos emiatt,és kilátástalannak érzem az életemet.Sok barátom van,de hiányzik nekem valami plusz:S Gondolkodtam már azon is, hogy véget kellene vetni ennek az egésznek.Nem tudom mit tehetnék saját magamért.:(
2010. ápr. 25. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a felgoásodon kellene változtatni!ha nem tévedek akkor hajlamos vagy emészteni magad a rég elmúlt dolgok miatt..Nem mondod jó ha tanul az ember belőle de nem szabad hogy hátráltassanak ezek a csalódások.Mindenképp kell hogy kezdj valamit az életeddel.Célokat kell keresnek .Valami olyat ami erőt ad ami reményt ad amivel bizonyíthatsz saját magad és mások számára is.Minden a motivációval a célokkal kezdődik.Ha ezek nincsenek valóban sehova sem jutsz.Neked kell döntened!
2010. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért kicsit gyorsan írtam *
2010. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én nővérem 19 éves, még sosem volt barátja (pedig szerintem nagyon szép), egyetemista, tanul lekiismeretesen, készül a jövőjére, nincs túl sok barátja, mindenkivel jól elvan. És teljesen jól van.

Az emberek legnagyobb gondja az, hogy csak azt veszik észre ami nincs...és nem azt ami van. Csk azt tartják számon, hogy ebben meg abban rossz vagyok, nincs ezem azom amazom...ahelyett h belegondolnának abban hogy mit kaptak az élettől, mi van nekik, milyen lehetőségeik vannak. Szerintem Te is ilyen vagy. Elmondásod szerint okos, szép, a legnagyobb bajod, hogy a negatívat nézed és csak azzal foglalkozol ami nincs. És szerintem szánalmas az, hogy ha már valami nem klappol akkor rögtön az öngyilkosság jut az emberek eszébe. 21 éves vagy!!!! Van egy csomó időd egy gyönyörű tartalmas életre!! Minden csak rajtad múlik!

2010. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kedves meg szerény vagy. Mindennek oka van, minden relatív, mindent a te számládra írtak, meg kellet volna cáfolnod amikor a számládra írta. Ki kellet volna állnod a saját véleményed melett, még ha az nem igaz akkor is.
2010. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kész csoda ,hogy életbe maradtunk. 4o évvel ezelőtt a tv sem volt általános nem hogy neten kifejtesem mgányosságomat.annyi minden van, ami eltereli a figyelmedet arról, ami idáig nem jött be. jó isten itt van egy 21 éves lány és nem tu magával mit kezdeni. cseréljünk. igaz, hogy én tökös vagyok, de nekem már mindegy.
2010. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!