Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Néha minden ok nélkül rám tör az az érzés hogy kövér vagyok és csúnya. Mindenemben csak a hibát látom, órákig próbálgatom a ruháimat a tükör előtt hogy mindenben kövér vagyok e, több sminket teszek fel hátha attól szebbnek látom magam, aztán a végén vagy belekötök valakibe aki itthon van vagy idegességen sírva fakadok.

Nem tudom hogyan kezeljem ezt, rég nem vagyok már kamasz, de ez a hangulatingadozás arra emlékeztet. Nem is köthető össze a hormonokkal, mert nem akkor van ez mikor menstruálok, hanem rendszertelenül. Pár óra alatt rám tör aztán el is múlik és megint vékonynak érzem magam.

Ez olyan idiótaság, hülyén hangzik így visszaolvasva, szégyellem is.

Más nőkkel is van ilyen vagy csak én vagyok időnként ilyen?


2011. jún. 21. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,sokszor rám is jönnek ilyen érzések,pedig már én sem vagyok tini...Egy nő sohasem elégedett magával,és egyébként is ez normális,hacsak olyan vagy,akin nincs egy deka felesleg sem.Rajtam van és az érzés változó,néha nem zavar,néha pedig igen.

30/N.

2011. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is így vagyok vele, pedig én sem vagyok már tini, hanem egy 30 éves 2 gyerekes anya :)

Valószínűleg önbizalomhiányból eredhet az érzés. Rajtam "csak" 3 kg plusz van, mégis úgy érzem magam sokszor, mint egy zsírdisznó :))) Máskor meg tök elégedett vagyok magammal, főleg mikor 15-16 éves tinilányokat látok nagyobb úszógumival és löttyedtebb popsival :)))

Aztán meglátok egy 40 kg-os pálcika anyukát pár hónapos babát szoptatni és megint összezuhanok egy időre, hogy milyen dagi vagyok :(((

2011. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!