Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a fóbiámat?

Hogyan győzzem le a fóbiámat?

Figyelt kérdés
látok egy kígyót, képen,filmben,videón stb. elkezdek ordítani, a hideg ráz, mit tegyek???????????
2011. jún. 23. 12:55
 1/4 hot_kiss ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen osztálytársam, hogy meglátta a kígyót a tévében és elkezdett visítani, ordítani, szinte hisztériás rohamot kapott, hogy azonnal kapcsoljuk el. Azóta már eltelt 2-3 év, az idő ahogy telt, úgymúlt elneki ez a dolog. Gondolom "megbarátkozott" a tudattal, hogy az csak egy kép, az nem bánt és nemtudneki ártani, de még ma is vannak néha ilyen kiborulásai ha olyan a kedve.
2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne arra, gondolj, hogy meg akar enni, próbálj relaxálni a pánik helyett, mivel az a szerencsétlen nem akar az életedre törni, ez lebegjen előtted, és nyugalom.
2011. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem tudok megnyugodni!!!!!!!!!!
2011. jún. 23. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus? Én a pókoktól félek, bár az idő múlásával már egyre kevésbé. Megfogni, leütni kidobni még nem merem őket, de ha képen látom, akkor emlékeztetem magam, hogy ez nem valódi, nem bánthat.

Olvass utána a kígyóknak, én is megcsináltam. Azóta már egy élő példányt is szemmel merek követni, ha kint van a természetben.

2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!