Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le önmagam,...

Hogyan győzzem le önmagam, hogy más lehessek?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 leszek. Kívülről egy teljesen átlagos srác vagyok ... vagy jobban mondva olyan semmilyen. (mint az amcsi filmekben a lúzer srác aki a jócsaj mellett lakik ... csak belőlem nem lesz szuperhős) Nem nézek ki rosszul, de tudom, vonzó sem vagyok.

Nem vagyok nagydumás ... ha 5 percet egy idegennel kell beszélgetnem az kb. olyan számomra, mintha egy Vágó Pista-szerű fazon vallatna valami kvízműsorban ... ... fél óráig nem jutnék el élve.

Szóval nem nagyon szocializálódtam ... .... így hát max csak pár álbarátom van, akiknek nem tudnék megnyílni. (a barátnő meg merész álom)

De a legnagyobb problémám (amit a legjobban szégyellek is) az a gyengeségem. Engem nagyon könnyű megbántani ... főleg, hogy nem tudhatják rólam, hogy mennyire érzékeny vagyok... nem akarom, hogy bárki is tudja ezt ... épp elég, ha a saját tükörképemet leköpöm ezért, nem hiányzik, hogy mások is így tegyenek velem.

Legtöbbször belül szenvedek ... de néha már nagyon a határon vagyok ... nemrég megint nagyon belém gázolt valaki .... rögtön utána az utcán jött rám egy kemény sírógörcs ..... ha nem lett volna épp nálam a fülhallgatóm és nem söpörtem volna ki minden gondolatom néhány jó számmal, akkor nem tudom mi történt volna....

De sajnos nem hallgathatok mindig jó számokat .... meg kellene változnom. De fogalmam sincs mit csináljak..

Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, az nem lenne rossz ... (de azt senki ne írja, hogy fogadjam el magam ...)


2011. aug. 16. 20:22
 1/4 kriszesz91 ***** válasza:
Nem vagy egyedül... hosszu lenne leirnom... engem a szép csinos lányok mindíg érdeklődve néznek, csak én olyan hülye vagyok, hogy félek tőlük
2011. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kriszesz91 ***** válasza:
sokban hasonlítunk kivéve a sírógörcsöt, ha meg akarsz változni és hiszed, hogy te ilyen vagy, akkor olyan is maradsz vagy leszel... ha az utcán, vagy valahol látom, hogy egy lány segítségre szorul, akkor odamerek menni,
2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kriszesz91 ***** válasza:
bármit megtudsz változtatni, és ha hiszed hogy sikerülhet, akkor sikerülni is fog bármilyen nehéz is jegyezd meg, önmagad boldogsága te magad vagy "senki sem" tehet boldoggá, csinálj olyat, amiben örömöd leled, mert ha jó a kedved, csak még több jó dolog történik, amitől mégjobban érzed magad...
2011. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ilyen vagyok. Beszélgetni lenne kedved? Miskolcról írok és 21 vagyok.
2011. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!