Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jól csinálom? Nem...

Szerintetek jól csinálom? Nem tudom mi lett velem:S

Figyelt kérdés

15 és fél éves lány vagyok

nem akarok nagyképűsködni nem is vagyok az a fajta lány de sok fiúnak bejövök de csak arra:S pedig nem öltözködöm kihívóan meg semmi.. eddig 3 barátom volt mindegyik kihasznált:S nos nekem ebből már elegem van és eldöntöttem h nem fogok olyan csajos lenni mint most, hogy ne tetszek inkább senkinek! nem fognak érdekelni a pasik úgy h járjunk hanem inkább csak haveri szinten..mert nem akarok újabb csalódásokat:/és lehet h félek is tőlük.de nekem ennyi épp elég volt a pasikból..tudom még fiatal vagyok és biztos eljön majd a várva várt pasi akinek tényleg kelleni fogok és én meg is vagyok pasik nélkül..de valaki mindig írh szép vagyok meg jól nézek ki és én ezt nem szeretném mert akárkit megkaphatnak aki nálam 100x jobb és szebb..inkább foglalkozzanak velük de ne velem!

és most olyan szinten vagyok h nem érdekel semmi olyan lesz@rom hangulat van:S nem az h szomorú vagyok hanem h élem csak az életem és nem érdekel már semmi..

nem tudom mi van velem..:S


2011. jún. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom - egy 43 éves férfi fejével, - hogy nem kellene ennyire Magadba zuhannod.

Magától értetődő, hogy a korodbeli "pipihús" úgy vonzza a férfiakat (hímnemű suhancokat), mint a dögkút a legyeket, - de feltalálták a Chemotoxot is... :)

Nem biztos, hogy helyes, ha "beköltözöl egy apáca zárdába", - szerintem többre mész azzal, ha alaposan megválogatod, hogy kivel, milyen szinten állsz szóba.

Lehet attól még közeli fiú barátod, mert nem kaphat meg könnyen, nem vagy könnyű préda, - és aki kitart Melletted úgy is, hogy ÉVEKEN KERESZTÜL beéri egy-egy jó pillanatban kapott puszival, - uram bocsájtsd, csókkal, - és mindezek mellett Magad mellett tudhatod, amikor komoly bajba kerülsz. Ne felejtsd el, hogy csak látszólag a gyengébb a nő egy férfi-nő kapcsolatban, mert fizikailag igaz, hogy erősebb a férfi, de egy TISZTESSÉGES kapcsolatban - bármennyire is fájó a férfiaknak, - a nő "vezényel", ő dönti el, hogy mikor, meddig mehet el a férfi.

Megnyugtatlak, akinek csak arra kellesz, hogy "felpróbáljon", az semmi idő alatt tovább fog lépni a Nálad tett kísérleten, - hamar ki lehet ismerni egy férfi szándékait, mert a többségük az ágyékával gondolkodik.

2011. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZTEM CSAK SZ@X RE VÁGYIK.
2011. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 éesen megrakott 3 srác? :S:S Ez ebben a korban szerintem sok.
2011. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok a kö.csög.szemét.kétszinü.f@aszkalap.nem kel változnod max anyiba hogy joban megválogatod a barátaid.légybene biztos hogy nem cask kihasznál meg ijenek.nem sok mindenkibe lehet megbizni a mai világba 14/F
2011. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!