Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Miért csinálom ezt?

Mi van velem? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

A családomon és a barátaimon kívül, mindent embert utálok.

Egyszerűen hányingerem van, egyenesen rosszul vagyok ha ki kell mennem emberek közé.

Ha ismerőst látok, sírva fakadok, félek, hogy meglát és odajön hozzám és beszélgetni akar velem.

Nem tudom miért van ez.De abban az egyben biztos vagyok, hogy nem normális.Ez lehet vmilyen betegség?


2011. aug. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen betegséged. Egyszerűen csak eltaszítod az embereket magadtól. Nem akarsz ismerkedni, attól félsz, hogy csalódni fogsz. Az agyadban az áll: Elég nekem annyi barát amennyi most van. Zárkózott vagy az új közösség felé. Legyél nyitott, többet beszélgess a haverokkal, halgass vidám zenét és pörögj! Nem akarsz több jópofa, vidám, humoros embert megismerni? Ha így folytatod, ez nem fog menni.
2011. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2011. aug. 20. 19:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat*.
2011. aug. 20. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
az szerintem beteges ha valaki nem csak hogy nem keresi az emberek társaságát de egyenes utálja őket
2011. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!