Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy jobban szeress...

Mit tegyek hogy jobban szeressenek az emberek?

Figyelt kérdés
úgy érzem nincs senkim egyedül vagyok a nagy világban senki nem szeret nagyon nehéz nekem mit tegyek már tovább nem bírom
2011. jún. 26. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyel udvarias, kedves, oszinte, megbizhato. Ezenkivul nem sok tobbet tudsz tenni. Ha meghunyaszkodsz, hagyod hogy eltiporjanak, azzal nem fognak jobban szeretni, hanem csak megalazott leszel, elveszted onbizalmadat, (meg ami kicsi van).
2011. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie - Sikerkalauz 1.

A könyv haszna 8 pontban: 1. Kizökkent régi szellemi beidegződéseidből. 2. Könnyen és gyorsan szerzel barátokat. 3. Nő a népszerűséged. 4. Magad mellé állítod az embereket. 5. Nő a befolyásod, tekintélyed. 6. Megérted mások problémáit. 7. Jobb előadó és szórakoztató társalgó leszel. 8. Magaddal tudod ragadni munkatársaidat.


Nekem sokat segített hasonló helyzetben. Olvasmányos, könnyen gyakorlatba ültethetőek a tanácsai, és a legfontosabb - életszerű helyzeteket, problémákat ír le.

2011. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú, vagy lány vagy?

És miért érzed,hogy senki nem szeret?

2011. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Légy szép és tartsd a szád!(Már ha lány vagy,ha fiú,akkor nem tudom.)
2011. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legyél nyitott. Vidám,barátságos,segítőkész. Az élet nem habostorta, de azért kilehet hozni belőle valamit. :) Én nekem sincsenek barátaim, egy pasim van és kész.:)
2011. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, nem szeretnek, akkor szeress Te, másokat.Ha kedvesen nyitottan közeledsz másokhoz és igyekszel ápolni a kapcsolatokat, akkor biztos lesznek olyanok, akiktől vissza fogod kapni a szeretetet.Ha az emberekkel egyenlőre nehezen boldogulsz, akkor tarthatnál állatot is, azok is nagyon tudnak szeretni, sok mindenben társak, játszhatsz velük, hűségesek is.Sőt, ha kutyád van, az még meg is védelmez.De legalábbis nem éreznéd magad olyan egyedül és tuti, hogy nem adná tovább senkinek, amit elmondasz neki :)

Valahogy add tudtára az ismerőseidnek, hogy unatkozol, sok a szabadidőd és nagyon szívesen benne lennél valami közös programban velük.Ha van közösségi oldalad, az is jól jön ilyen célból.Szerintem, ha jobban körülnéznél az ismerőseid között, szomszédok között, biztos találnál olyat, aki hasonlóan unatkozik és egyedül érzi magát.Őket kellene most megcéloznod!

2011. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az emberek a határozott, vidám, erős egyéniségeket kedvelik, az elkeseredett, depressziós embereket senki sem szereti. Ez az igazság. Sajnálatból senki nem fog veled barátkozni.

Legyen véleményed, ne akarj senki kedvében járni, egy remélt barátság miatt ne változtasd meg a véleményed senki kedvéért. Persze mindezt úgy, hogy ne legyél bunkó, rosszindulatú. Ez nagyon nehéznek hangzik elsőre és az is, de így működnek az emberek. Mondjuk úgy nehéz konkrétumokkal segíteni, hogy semmit ne tudunk rólad.

2011. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOM
2011. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dale Carnegie: Sikerkalauz I.
2011. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Légy önmagad. Butaság lenne játszanod mások előtt magad.:)
2011. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!