Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy az emberek...

Mit tegyek, hogy az emberek szeressenek?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és ma ébredtem arra rá, hogy ezt nem akarom tovább folytatni. Régebb olyan tökéletes volt minden, volt barátom, haverjaim, közkedvelt voltam, de már 2 éve a szociális életem rosszabb nem is lehetett volna. Tudom, hogy most is lesz közületek aki beképzeltnek fog titulálni, más idiótának, egy harmadik gondtalan kis libának, de mondjatok akármit, esküszöm mindent elfogadok, csak segitsetek, hogy újra a régi lehessek !

Szeretnék barátokat, szeretném ha az osztálytársaim megszeretnének ( ami eddig nem sikerült , új osztályom is van 1ébként ) és szeretném hogyha egy ember megismer akkor jó vélemény maradjon meg rólam és stb., értitek nem ?


Én ( sztem ) átmentem egy kisebb depresszión 2 évvel ezelőtt és azóta gyökeresen megváltoztam, azt hiszem még negativ energiám is van, érzitek ?

Szóval én tényleg szeretnék újból kedvelt személyiség lenni, mert ez volt mindig minden örömöm, és amióta nem kellek szinte senkinek, hát nekem folyamatosan rombolódik az önbizalmam. És ez nagyon elkeseritő

Milyen ember fajtát szerettek ? Milyen legyek ? Kedves, csendes, beszédes, dicsérő vagy egyéb ? Menjek oda hozzátok szünetekben és beszéljek sokat ? Vagy mit csináljak ?


Csak azt ne mondjátok légyszi, hogy legyek önmagam, mert ez már 2 éve nem válik be. Illetve önmagam leszek, de ahoz előszőr rendben kéne legyek. Kérlek irjatok ! Minnél többen ! Köszönöm


2010. máj. 13. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyílj meg az emberek előtt, légy segítőkész, megértő. :) Kezdeményezz másokkal beszélgetést. Ha így sem megy, akkor sajnálom. :(
2010. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem is ez történt általánosról középiskolára váltva valahogy minden megváltozott. Az optimista, vidám lányból pesszimista lettem, és nem szerettek az emberek.

Sok kört futottam, próbáltam megváltozni, "jobb ember" lenni, de nem ment. Folyton csak azon kaptam magam, hogy önző vagyok, megbántok másokat, holott tudtam, hogy én nem ilyen vagyok.Éveig próbálkoztam, a suli aztán a munka nyomására helyzet csak rosszabodott, bezárkoztam, a meglévő emberi kapcsolataim is leamortizálódtak. Tudttam, hogy baj van, de nem tudttam rajta változtatni. Mikor besokaltam és a pasim is elhagyott,az ima segített. Ott ismét tötrtént egy változás, azóta gyogyulok. Ez nem szent rizsa, ez így történt.

2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyat tegyél másokkal, amit te is szeretnél, hogy veled tegyenek.
2010. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésben írsz a nagy semmiről. Milyen vagy most? Minek kéne teljesen megváltozni?

Nem érzek negatív energiát (kisugárzás az amúgy), én pl utálom a nagydumás fafejeket, mert én is keveset beszélek. Ha most nekem odajön valaki és be nem áll a szája, kénytelen vagyok arrébb menni, mert nem érdekel mit locsog összevissza. Más fordítva van ezzel.

2010. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne akarj megfelelni az embereknek!!! Úgyse tudsz... Meg nincs egyetlen barátod se? Biztos van. Akkor becsüld meg azt, és ne futkározz mindenkihez. Hidd el nem ér annyit az egész. Igazi barátot meg úgy nem tudsz szerezni, hogy "ráerőlteted" magad.
2010. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!