Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az életedben a legnagy...

Mi volt az életedben a legnagyobb testi és a legnagyobb lelki fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 14:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Testi: 2 volt, nem tudok különbséget tenni, egyiknél se voltam teljesen magamnál, annyira erős volt. az egyik amikor az egyik fogam annyira begyulladt, hogy elérte a gyökércsúcsot a gyulladás.

a másik meg amikor annyira begyulladt a húgyhólyagom, és olyan fájdalmaim voltak, mint egy nehezebb szülés.

lelki: amikor egyszer el kellett szakadnom nagyon hosszú időre az édesanyámtól és az addigi életemtől, és erről mások döntöttek így.

2009. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

Testi: Hmm ilyen nincs nálam, mindent türök, de tán a fogfájásaim voltak azok, mikor a fogam begyulladt és kifogytam fájdalom csillapitóból, egész vasárnap nincs sehol semmi, csak fájdalom, az ágyon ülve zenét halgatva reggel 2-től másnap reggel 8-ig amikor meglett a fájdalomcsillapitó :)


Lelki: egy szó -SZERELEM- ...... a testi fájdalmam semmit sem ér ez mellet :( mikor a lány akit szeretek, lecsesz, hogy menyire esélytelen idióta vagyok hogy merem megkérdezni tőle, nézzek magamra, stb stb.....

Most hol tartok? Hát a lány aki lecseszett és majdnam 2 hónap depit okozott egy beképzelt ri*anc az egész falu szerint, nekem pedig olyan 10-12 barátom van akinek mármit elmondhatok :) pedig majdnem öngyilkos voltam xD

2009. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Lelki: Sok dolog volt már, ami nagyon rosszul esett, de ami eszembe jut, és megrázott, az mostanában történt. Nagyon csúnyán összevesztem apámmal, aki utána annyira rosszul lett, hogy majdnem mentőt kellett hozzá hívni, és utána majdnem egy időben az egyik osztálytársam (barátomnak inkább nem mondom) annyira megbántott, hogy egész este sírtam miatta.


Testi: Hát a menstruáció, amikor nem is a hasam fáj, hanem a lábam görcsöl de nagyon. ~_~ Meg volt egy, amire nem igazán emlékszem, de olyan 7 éves koromban nagyon csúnyán fölfáztam, és rengeteget szenvedtem miatta.

2010. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Testi: tűrök mindent, de ha tényleg választanom kéne, akkor az az volt, amikor megkéseltek.(Olyan helyen laktam, szóval állandóan megkéseltek...)

Lelki: túl túl túl sok van ebből... nem volt valami fényes gyerekkorom, életem. De talán az volt, amikor autóbalesetet szenvedtünk, és láttam apámat haldokolni...

2011. okt. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%

Testi fájdalom:Szerintem amikor kicsi voltam akkor eltört az állkapcsom(nyíltan) az biztos hogy nagyon fájhatott már csak részletekre emlékszem...Nagyon sokmindent jól tűrök,törött kéz meg ilyenek,de ha a fogam fáj és olyan ponton amitől a fejem is fáj annál rosszabbat nem szeretnék se magamnak se senki másnak.

Lelki fájdalom:Ha valakim meghal,vagy ha valakiben csalódok...ÉS ez számomra szinte egyenértékű :(

2011. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám kiskoromban sokszor felpofozott, fenyegetőzött, hogy megtép. Most mondhatjátok, hogy ez semmi, de számomra ez szörnyű..
2011. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

2008-02-26 21:23 adott válasz!!!


ki vagy?? mert érdekes a név és a sztori közötti hasonlóság.kivéve 1-2 dolgot.

2011. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Testi: amikor a csukló csontom megrepedt

Lelki: fél évvel ezelőtt édesapám halála

2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%

lelki: legjobb barátom elvesztése

testi: a legjobb barátom meggyilkolásáért lecsuktak, és a börtönben megvertek nem egyszer!

2013. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%

Testi: osztálykiránduláson mikor az 1-es metrón ültem, az ellenségeim körbeültek, rugdosták a lábam, nem hagytam magam, erre megfogták a fejem, és az ablakot próbálták kitörni a fejemmel.

Lelki:Rájöttem hogy nincs apám, nincsenek nagyszüleim, és rokonaim se, csak tesóim és anyám, akikre szintén nem tudok számítani semmiben, a barátaim meg elárultak, majd barátkoztak azokkal, akik engem háborgatnak... még egy regényt is írhatnék ebből :D

2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!