Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire parás?

Figyelt kérdés

Mindig izgatott vagyok. Ha valahol hallom hogy ,,menni fog!" az annyira zavar. Mert hát nem tudhatja az ember, hogy menni fog e. Nem mehet mindig minden. Vagy ha másért nem, akkor azért izgulok, hogy nehogy becsapódjon valami a Földbe és meghaljunk. Nagyon zavar, hogy folyton félek. Pl. mielőtt kimegyek az utcára, hogy be nem szólnak e meg minden :(( Mit tegyek?

És akármit csinálok, mindig izgulok előtte hogy menni fog e :S Nem tudom beképzelni magamnak azt, hogy menni fog, vagy hogy nem lesz semmi baj mert tudom, hogy ha elhiszem, és nem sikerül, akkor pofára esek, és még ennyire sem fogok benne hinni. Bocs ha túl értelmetlen lett :/


2011. júl. 3. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez engem is kínoz...

Én autóbalesettől félek ja meg a cigányoktól :(

2011. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jujj... És ha nem sikerül, akkor mi van? Belehalsz? Nem! Tudod, hogy tartja a mondás, igaz? Amibe nem halsz bele, attól megerősödsz. De tényleg? Mi lehet olyan nagy ügy, hogy parázzál? Hogy beszólnak olyan emberek, akik full idegenek, vagy ha ismered is, kik ők, hogy rosszul érezd magad miattuk?
2011. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Most is parás vagy? Ne izgulj ki lehet nőni, több osztálytársam ilyen volt, most pedig vezető beosztásban dolgoznak.
2011. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

18:55


De jó neked, hogy ilyen vagy. En is olyan vagyok, mint a kérdezõ, ùgyhogy nem is tudok neki tanàcsot adni.

2011. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hallgass zenét :D amúgy ha az mondod, hogy "á, úgysem tudom megírni 5ösre azt a 2 feladatos tzt" akkor 3mas is lesz :D mondogasd magadban, hogy "sikerülni fog", és akkor tényleg sikerülni fog :D amúgy meg van valami furcsa "szokásod" vagy valami furcsa rajtad, amiért beszóljanak? mert ha nincs akkor miért rettegsz? :D csak úgy nem fognak beszólni, hameg igen, akkor szard le :P és a meteorok nem zuhannak a földre, azt majd bemonják a híradóba ;D amúgy meg ha valamihez nekikezdesz, pl egy felelet vagy egy munka stb persze, hogy izgulsz mi lesz :D én pl minden fellépés előtt izgulok, hogy mi lesz, pedig már volt egy pár :D szóval ne izgulj semmi ;D amúgy hány éves vagy? fiú, lány?
2011. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:( Most is, amikor megnéztem a válaszokat féltem, nehogy valaki beszóljon vagy valami :S
2011. júl. 3. 19:06
 7/16 A kérdező kommentje:
14/L vagyok. Nincs semmi szokásom, épp, hogy visszahúzódó vagyok :( Olyan 7 éve vagyok ilyen amióta ideköltöztünk :((
2011. júl. 3. 19:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha valami bruklinban laktok, akkor én is félnék...
2011. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

aki a hosszú szöveget írta az vagyok :))

én is/L vagyok :D hol laktok? miért költöztetek el? és hogy alakult ez ki? történt valami? barátok, családtagok, milyen a kapcsolatod velük? ((:

2011. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én világ életemben nem voltam parás. Aztán mikor kezdtem serdülni, rohadt egy kor, sok 13-4 éves fiúk, tudjátok milyenek, mindenre van mondanivalójuk, van véleményük, plusz 1-2 féltékeny lány, kinevetett. Az a kor ebből a szempontból nem jó. Nekem is akkor fejlődött ki a személyiségem, hát elég mély nyomott hagytak bennem. Azóta parázok én is minden sz@ron.
2011. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!