Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott emberek! Ti mivel...

Zárkózott emberek! Ti mivel töltitek napjaitokat? Hol lehet esélye egy idegennek arra, hogy veletek ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy vajon életviteletekből adódóan egyáltalán van-e esélye valakinek arra hogy kihúzzon titeket a magányotokból.
2011. júl. 4. 16:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%

nekem nincs


tv net kb ennyi

2011. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
olvasok, tanulok(nyelveket), futok, tornázok. egyébként van pár barátnőm, néha elmegyek velük szórakozni, meg barátom is van. szerintem a zárkózottság nem egyenlő a magánnyal. nálam inkább csak azt jelenti, hogy nehezen nyílok meg.
2011. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatokat nézek így nyáron, vagy macskázom.
2011. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%

én dolgozni járok csak, és utána egész nap itthon vagyok. örülnék már ha valaki "kimentene engem" :D

22/F

2011. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

én már ásom a sírom

hol lehet esélye? utcán, buszon, de szerintem sokan beképzeltnek tartanak, pedig egyáltalán nem vagyok az, csak már igazából félek az emberektől, szörnyű

esélye meg kb senkinek, nem hinném, hogy hosszú távon el lehetne viselni engem

2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
hogy-hogy ha nem vagy beképzelt meg semmi?
2011. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak barátaim, de nem olyanok, hogy bulizni megyek velük, stb. Ők az úgynevezett igaz barátok, akikre bármikor számíthatok.

Egyébként nagyon barátságos típus vagyok, de nehezen nyílik meg. Az igazi barátoknak sikerül megnyitniuk egy ilyen embert..

Sokan azt hiszik rólam, hogy azért vagyok csendbe, azért nem beszélek, mert félek. Ez nem igaz! Csupán azért, mert nem bízok eléggé bennük. Akikben bízok, napokig tudom lökni nekik a hülyeségem.:)

2011. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Eleve rosszul indítasz hogy azt hiszed mindenki azért ilyen mert valami baja van.

Én pl azpért vagyok zárkózott mert így érzem jól magam és nem akarok sok barátot, nem akarok mindenkivel foglalkozni, ismerkedni. Imádok egyedül lenni és nem vagyok magányos! Nem arról van szó, hogy nem bízok másban, mert az elvem az hogy úgy élek, hogy semmit se kelljen szégyellnem, épp ezért szinte bármit elmondok magamról mert úgysem tudnak visszaélni vele. Tehát nem azért nem mondom el valakinek végülis mert szégyenlős vagyok hanem mert nem tartom annyira érdekesnek az embert. Sőt sokukat fárasztónak vagy egyenesen idegesítőnek. Természetesen nem utálok senkit. Nem bírom ha egy idegen odajön jópofizni vagy felesleges, béna dolgokról beszél csak hogy szóbaelegyedjen velem.

Amúgy van pár barátom, nem is akarok többet. Van egy komoly hobbim, olvasok, filmeket nézek, imádok utazni stb.

Nem iszik, nem cigizek, nem bulizok. És nem is akarok, egyik sem érdekel. A barátaim ellenben nagyon szeretik ezeket a dolgokat de ez nem baj, mert én sem nézem le őket, és ők sem hiszik azt, hogy ebből engem "ki kéne húzni".

Ha valaki felkelti az érdeklődésem akkor annak bárhol esélye van arra hogy megismerkedjünk.

2011. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
Drogozom és van egy kaktuszom
2011. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:

Ha ismerkedni szeretnél, akkor leginkább egy olyan dologgal keresd meg, amit "muszáj" megtapasztalnia. Ha szimpatikus vagy neki, vagy nagyon magányos, bele fog menni.

Sok sikert!

2011. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!