Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott emberek! Ti mivel...

Zárkózott emberek! Ti mivel töltitek napjaitokat? Hol lehet esélye egy idegennek arra, hogy veletek ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy vajon életviteletekből adódóan egyáltalán van-e esélye valakinek arra hogy kihúzzon titeket a magányotokból.
2011. júl. 4. 16:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

ma 17:07-nek:

Pest megye

2011. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
15/L kevés barátnő, ha nincs suli, 1-2 emberen kívül mindenkivel megszakad a kapcsolat. Netezek többnyire, olvasok, tanulok (nyelvet). Sokszor gondolkozom rajta, hogy változtatni kéne. Már próbáltam többször, eddig mindig kudarccal. Mindig kicsivel több idő kell, hogy újra megpróbáljam.
2011. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

18:03

te a macskás 16.46 vagy :D

van egy az első oldalról 80%kal is


tehát magányos vagy csak nem jó kimondani :)

biztosan igazi barátok azok akik egész nyáron nem keresnek.


"tartom a kapcsolatot" = lájkolnak facebookon?

hányszor mentetek együtt valahová az utolsó tanítás óta?


23:24

és ismerkedni nem szoktál? ha netezel akkor neten is vannak közösségi portálok

2011. júl. 6. 08:14
 24/37 anonim ***** válasza:

"tartom a kapcsolatot" = lájkolnak facebookon?

hányszor mentetek együtt valahová az utolsó tanítás óta?

2x

2011. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
de ha csak kötekedni akarsz, akkor ne is kérdezz semmit -.-
2011. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Látom arra megy ki a játék hogy mindenképpen neked legyen igazad kérdező, és mindenki magányos.

Nos szerintem meg azoknak van baja akik nem képesek egyedül jól érezni magukat, mindig csak figyelmet akarnak és hogy mindenki szeresse őket...

Az, hogy valaki nem lóg egész nap a barátaival még nem jelenti azt, hogy nem is jó barátok.

2011. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
23:24 vagyok. Ismerkedtem már interneten, de nem sült el túl jól. Akivel igen, vele meg nagyon jó barátok vagyunk. De a személyes jobb lenne. Egyszer mindennek eljön az ideje:D
2011. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

->20:39

->ezt kifejtenéd?

Gondolom egy konkrét magányos emberhez szeretnél közelebb kerülni. Mint láthattad a korábbi bejegyzésekből, a magányos emberek számottevő része nem élvezi a helyzetét, így nem rossz dolog kis társaságba vagy kettesben történő programra hívni, mondjuk egy teaházba, társasozni, sétálni, vagy alkalmat adni neki, hogy megmutassa neked, amiben tehetséges(ez főleg egy fiúnál működik, ők hajlamosak a hiúságra).

Szerintem.

F/18

2011. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

09:57

nem túl sok, de ha "elfoglaltak" akkor van indokuk


nem kötekedni akarok, csak éreztetni próbáltam hogy mennyire komolytalan a helyzet.

ha nem is új barátokat de néhány havert érdemes szerezni akivel elütöd az időt, ha kellemetlen a magány.


18:35

szó sincs ilyesmiről

a végével egyetértek, csak ez nagyon más mindenkinél. de nyilván ha valaki ehhez szokik hozzá, akkor a viszonyítási pontja is alacsonyabb.


csak hogy egy szokásos és klasszikus idegesítő példával jöjjek, kérdezz meg egy idősebb embert, mit jelentett akkoriban a barátság. "bezzeg az én időmben" és mit jelent most.

a társadalom olyan szinten eldigitalizálódott, hogy a gyerekek focizás helyett facebookoznak, tv előtt is sokat ülnek, és csodálkoznak hogy nincsenek barátaik. az igaz hogy ők nem így érzik, de az én mércémmel vérszegény barátság az olyan ahol 1-2 havonta találkozunk


20:27

miért nem sült el jól?


22:16

nem, ellenkezőleg, inkább arra vagyok kíváncsi hogy általában ilyen emberek hol találhatók meg, hogyan van esély közelebbkerülni hozzájuk. ha konkrét személy nem akarja, nem szoktam erőltetni. pont ezért keresek inkább új embereket akik nyitottak rá.


tulajdonképp egyszerűen ismerkedni akarok, csak az eddigi felhozatal igen szegényes volt neten és utcán is.

2011. júl. 7. 13:38
 30/37 anonim ***** válasza:
Kérdező,te valami pszichológusféle vagy?
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!