Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott emberek! Ti mivel...

Zárkózott emberek! Ti mivel töltitek napjaitokat? Hol lehet esélye egy idegennek arra, hogy veletek ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy vajon életviteletekből adódóan egyáltalán van-e esélye valakinek arra hogy kihúzzon titeket a magányotokból.
2011. júl. 4. 16:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Én attól,hogy nem járok társaságba,nem érzem magam magányosnak.
2011. júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

16:46


ez igaz, tudat alatt szerintem két kérdést mostam egybe.

de ha így nézzük az azt is jelentheti, hogy ugyan mindegy, mert úgysem nyílsz meg senkinek?


17:41

ez elég durván hangzik. nem is vágysz másra?


17:46

milyen programokra vagy nyitott?

2011. júl. 5. 11:35
 13/37 A kérdező kommentje:

18:12

gondolom ez neked sem tetszik de már nincs erőd változtatni ezen,csak várod a csodát


19:22

természetesen nem hiszem azt, csak tudat alatt egy másik kérdés hatással volt rám, ezért a zárkózott emberek egy bizonyos fajtájára sikerült irányítani a kérdésem.


20:39

ezt kifejtenéd?

2011. júl. 5. 11:40
 14/37 anonim ***** válasza:
16:46 vagyok. nem az van, hogy nem nyílok meg senkinek.:) egy zárkózott ember is megnyílhat, csak nehezebben. nekem is mint írtam van barátom, barátnőim akikkel teljesen közvetlen vagyok, jól érzem magam a társaságukban, szóval nem vagyok magányos. csak éppen kevés barátnőm van, de nekem pont elég.:) és nagy társaságban általában csendben vagyok. 19L
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

17:41

de

csak nem hiányzom senkinek :D

2011. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Mivel töltöm a napjaimat? Amikor van egyetem, akkor bejárok az órákra, hazajövök, készülök másnapra, segítek itthon a házimunkában, alszom, aztán kezdődik elölről a nap. Ilyenkor nyáron itthon vagyok, takarítok, befőzünk, netezek vagy zenét hallgatok, ilyesmi.

Nem járok el itthonról, (nincs kivel, egyedül meg nem megyek), úgyhogy nem nagyon van esély rá, hogy bárkivel megismerkedjek, hacsak valaki meg nem szólít a metrón vagy vonaton, de erre sok év alatt még egyszer sem volt példa. Úgyhogy a válaszom nem, nem nagyon van esélye bárkinek is, hogy kapcsolatba kerüljön velem. 23L

2011. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

ma 16:57

Merre laksz?

2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 hümi ***** válasza:

mint vmi különös,ritka emberi fajról kérdeznél :D

attól h zárkózott vagyok, nem azt jelenti h magányos.. nem tudok mindig, mindenkinek megnyílni de hát ez van, így is sokat változtam 17éves létemre :D

egy reggeli-esti futásnál, kutya sétáltásnál, barátokkal ide-oda járkálás során meg lehet találni engem is :D

2011. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

16:35

tehát ha egy kivételesen neked tetsző személy egy kisebb társaságban próbál nyitni feléd, te is szabad utat engedsz


16:46

hogy tudnál hiányozni bárkinek, ha senki sem tud a létezésedről?


17:22

pedig lassan én is úgy érzem, hogy egy külön fajt keresek, mert a gyakorlatban van egy réteg, aki általában egészen jó meglátású, de sem interneten, sem például kocsmában nem megtalálható, másrészt meg ha valakit leszólítok az utcán -komolyan- mennyi az esélye annak, hogy az illető szóbaáll velem, és később is tartani fogjuk a kapcsolatot?


és ha mondunk valamit, akkor gondolkozzunk már el a valószínűségén, vagy tegyük meg mi magunk is. mert nagyon sokan mondják itt hogy hogynepersze, de a való életben nem ezt tapasztalom. és ha az illető esetleg még csak nem is átlagosan néz ki, akkor szinte 99% hogy elhajtják.


ha meg igazán elvont emberkékkel akarok ismerkedni, mint a parkbanrészegedő punkfiúcskák, és alterkislányok, akik talán szóba is állnának velem, akkor már megint mindegy ha kocsmába megyek haverkodni, ahová gyakorlatilag én magam sem járok, pont a kínálat miatt.

2011. júl. 5. 17:40
 20/37 anonim ***** válasza:

16:46 vagyok.

Igazából csak nyári szünetben vagyok magányos. Koliba mentem, aztán a helyi barátaim, nem volt sok, de ők is eltűntek mostanra. MOndjuk addig is inkább én kerestem az ő társaságukat, mint ők az enyémet.

Akikkel meg másik városban együtt lógtam, azok sem keresnek most, pedig nem lenne nagy dolog felhívni, vagy rám írni neten, bármi, de nem. Néhányukkal azért tartom a kapcsolatot, de ez nem valami sok.

Leginkább az lenne jó, ha itthon lenne pár haverom, mert egyedül meg nem szeretek menni sehová.

2011. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!