Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám ezt a különös...

Hogyan tudnám ezt a különös félelmemet legyőzni?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit furcsa lesz, de remélem, hogy tud valaki segíteni.....:S

mikor bementem a fürdőszobába a wc-hez, ott mászott az ülőkén egy óriási pók, és beleesett a wc-be, én pedig gyorsan lehúztam.

Itt most az lenne a baj, hogy valami szorongás van bennem, és ez a pók miatt nem merek ráülni a wc-re kb. két napig. és ha éppen végezném a "dolgomat", biztos, hogy nem fog sikerülni, mert végig az a pók jár az eszembe, és nemtudok a székletre koncentrálni. És ilyenkor szerintem attól félek, hogy rám mászik egy ilyen állat, vagy nemis tudom...

Nem igazán pókiszonyról van szó, mert odakint a szabadban, ott nem félek tőlük egyáltalán, de ha a házban, vagy egy kis helyen meglátok egyet, oda sokáig félek utánna bemenni...

Mit tehetnék, hogy könnyedén ráülhessek ilyenkor a wc-re, és ne a pókon járjon az eszem? Előre is köszi midnenkinek!!


2009. márc. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mikor bemész a wc-re,nézz körül körülötte, ezel már kicsit megnyugszol, hogy nincs ott pók!:)Ülj rá, és próbálj valami másra gondolni, hiszen azt a pókot lehúztad, vissza jönni biztos nem fog!:)Több pók meg nincs ott ;)

Ne stresszelj emiatt, egyszer próbáld meg, utána megnyugodsz, hogy nem történt semmi rossz, és később is gondolj erre, egyszer megtörtént, de már nincs ott.Ha meg kételyeid lennének,nézz körbe a wc-nél, nyugtatásképp.:)

2009. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben ezt kipróbálom, köszi szépen:D
2009. márc. 29. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az az eset egy véletlen dolog volt! Próbáld meg az alábbit: először nézz körül a WC-ben alaposan, utána nézz bele a WC-be és nézd meg a WC környékét. Ha találsz pórhálót, takarítsd le. Utána ülj nyugodtan a WC-re. Szinte lehetetlen, hogy mégegyszer megjelenjen "olyankor" egy pók...
2009. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D rendben köszike :);)
2009. márc. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!