Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy magabiztos ember hogyan...

Egy magabiztos ember hogyan bénázik? (első alkalomkor . Pl először szív cigit, először gokartozik)

Figyelt kérdés

ezek béna példák ,most sajna más nem jut eszembe. de biztos értitek mire akarok kilyukadni


hogyan csinálja?

17f


2011. júl. 7. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sima volt.
2011. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem minden azon múlik, hogy elhatározod, hogy sikerül, vagy elhiteted magaddal hogy úgysem fognak menni a dolgok elsőre. Én a magabiztos fajtába tartozom. Nem mondom, hogy nem volt bennem félelem, amikor először gyújtottam rá, a első csóknál, az első szökésnél, vagy akár az első szexnél. De valahol mindig hittem magamban, hittem abban hogy meg tudom csinálni azt, amit kitűztem, hogy elég bátor legyek ahhoz amit véghez szeretnék vinni.

És az igazán magabiztos ember?- Ha bénázik se érdekli. HiszMagabiztos:D

2011. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát nem mondom annnyira nagyon magabiztosnak magam de a én az első cigi kipróbáláson konkrétan megfulladtam és mindenki rajtam röhögött, de nem zavart én is röhögtem magamon :)
2020. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!