Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire a sötétben?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok(nő),és még mindíg nagyon félek a sötétben.éjszaka ha ébren vagyok,mindenféle árnyat látok a sötét szobában,meg eszembe jutnak horrorfilm részletek(nagyon ritkán nézek,kb. Félévente).nem is tudom,mitől félek...lehet ez belső szorongástól is?
2011. júl. 7. 22:43
 1/8 anonim válasza:
velem is szokott így lenni egyszerűen próbáld meg elesegetni vagy ne törődj vele győzd le a félelmed
2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

paranoiás vagy :D nincs SEMMI a sötétben :)

én is félek de ha a sötétben vagyok nem is figyelek arra ..

vagy csak behunyod a szemed :D

egyszer próbáld ki:kimész a sötét konyhába és meglátod semmi nem lesz :D

ugyan az van ott,mint nappal is

14/L

2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor fordul elő, amikor egyedül vagy? Mert akkor egy cipőben járunk... Én is hasonló korosztály vagyok. Ha a párom itt horkol mellettem, semmi gond nincs. Akkor van baj, amikor éjszakás (ma is az....) Bekapcsolom a tévét, beállítom 1 órára az elalvásidőzítőt és valami nyugodt műsort keresek (pl állatos, természetfilmes csatornák). Ha minden jól megy, elalszok, mire kikapcsol a tv.
2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom ilyenkor arra gondoltok , hogy előjön a szellem kislány meg a torz gyilkos meg ilyesmi :D Én is így voltam még kb 12 évesen :,D


De nem jön mert nem létezik semmi szörny meg a filmes karakterek stb. Ha meg hiszel a szellemekben akkor arra gondolj , hogy mit árthat? NEm tud leütni meg ilyenek max ott lebeg, érted:D Amúgy nem kell félni. Ugyan az van mint nappal ,csak nyugodtabb...

2011. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az agresszivitás és ha szexre gondolsz segít
2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha konkrétan a szexre gondolás nem segít, akkor gondolj arra, hogy az ágyban összeölelkeztek. ahhoz elég egy párnát ölelni :)
2011. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jó kondíció a válasz a kérdésedre.Önbizalomhiányod van.
2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Jegyezd meg, nem a sötéttől félünk, hanem ami benne van. Ne attól félj, amit látsz, hanem attól, amit a sötét eltakar. Ne az agyad szülte démonoktól félj, hanem attól, hogy bármikor betörhetnek, és nem lennél képes megvédeni magad. Ugye, máris nem olyan félelmetes az a kis árnyék a szoba falán?
2011. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!