Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen belső tulajdonságoknak...

Milyen belső tulajdonságoknak örülnél, ha tehetnéd, hogy rendelkezz vele?

Figyelt kérdés
tudom kicsit furcsa a kérdés, de érdekel a véleményetek :)
2011. júl. 11. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kisugárzás, amit bárkit levesz a lábáról egy pillanat alatt..:D

Ezen kívül ismerem a személyiségem erősségeit és gyengéit, de elégedett vagyok vele. Talán lehetnék egy kicsit fogékonyabb a matematika irányába..:S És jobb lenne, ha nem lennék ennyire érzékeny belül..

2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
türelem
2011. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jó felfogóképesség a reál tantárgyak irányában, precizitás, kicsit nagyobb türelem, kitartás (utóbbiból nagyon sok)
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jó, ami van. Ha más lenne, akkor én is más lennék. Vagyis akkor már én nem lennék én, akinek a kérdést feltetted. Vannak ugyan "rossz" tulajdonságaim, amik néha megnehezítik az életemet, de mégis velük együtt vagyok teljes, tőlük is leszek "ÉN", és igyekszem elfogadni magam, fenntartások nélkül. Olyannak, amilyen vagyok.
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
'Szófosási hajlam'. Szval h én is bárkivel bármikor eltudjak beszélgetni bármiről :D
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szeretnék fogékonyabb lenni, és könnyebben tanulni. Vagy csak simán okosabb:-) És egy jó adag akaraterőt is szeretnék, illetve kitartást.
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
türelem + spontaneitás
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 skarma ***** válasza:
alázat, kitartás, vidámság
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
jobban megbízzak másokban, főleg a páromban, türelem, higgadtság, vidámság, életkedv, megértés
2011. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
türelem, kitartás, logikusabb, és gyorsabb gondolkodás, nyugodtság,
2011. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!