Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső vagy Belső tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy Belső tulajdonságoknak nehezebb meg felelni? 15L

Figyelt kérdés
kort írjatok és nemet kiváncsi vagyok ki h látja köszönöm!
2011. ápr. 28. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem te a házi feladatoddal foglalkozz vagy inkább tanulj
2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Talán a belsőnek. Mert egy pasi sose mondja el, hogy mit szeretne, csak akkor, a valamit már hosszú ideje nem kap meg. A csajnak kell rájönni, hogy ez a tag ilyen meg olyan, s ezt meg azt várja el. A külsőről meg minden tag annyit akar, hogy tisztálkodjon, ne vigye túlzásba s minket és legyen kellemes illata.
2011. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

haggyuk már ezeket a szemét válaszokat...


szerintem ez emberfüggő, de talán belsőnek inkább..:)

2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ja, 15F:)
2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Külsőnek egyértelműen. Szal ha nem úgy nézel ki, mint ahogy azt a meghódítandó elképzeli, akkor már eleve hátrányból indulsz. De ezt én 15 évesen mondom, lehet, hogy az idő múlásával változni fog, de most még szerintem mindkét nem szempontjából a külsőnek nehezebb megfelelni.

16/f

2011. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Globálisan mindkettő, mert mindenkihez nem lehet igazodni:) Aki a belsőt értékeli annak nehezebb megfelelni belső tulajdonságban. Ez külsőben is így van. Mindig akkor nehezebb megfelelni valakinek akiért meg akarunk felelni és nem csak úgy mindenkinek.
2011. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

19:41-es vagyok

Te hogy gondolod?:)

2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a külsőnek, mert azzal egyrészt sokkal rosszabbul állok, másrészt a lányoknak pont az számít jobban.
2011. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem... Belsőn kéne változtatni .... mindig mondják h nagyon nagyon jól nézek ki de mégse akarok senkit :S:SS nem, értem miért de hát majd csak lesz valami :S
2011. ápr. 28. 20:03
 10/20 anonim ***** válasza:
mutatsz képet?
2011. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!