Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Mit tegyek?

Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm, nagyon furcsán viselkedik. ha én ötöst kapok akkor elkezd kiabálni h ne örüljek neki mert ugyse leszek szebb tőle, meg ugyse tudok javítani...stb és h az ő kettese többet ér.ez irigység lehet? már komolyan félek 5öst négyest kapni mert tudom h aztán jön az h jól leoszt mert merek örülni a jegyemnek.meg h emelt irodalmammal ami borzasztó nehéz számomra is,azt mondja h csak a könyvtárba vesznek fel.és nagyon bunkó képet vág meg dobálja a haját mint egy nagyképű, pedig én segítettem rajta h ne legyen félénk de erre csak velem mer ordibálni, a többiektől fél.gyógyszert szed mert ideges, és azt hiszi h egy helyes fiú a haverja lesz.anyukám azt mondja h ne barátkozzak vele.
2009. márc. 31. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel alacsony önbecsülése van, és azzal kompenzál, hogy kifelé mindent kritizál és: "attól még nem leszel jobb nálam, hogy... (tetszőlegesen behelyettesíthető szinte bármi)"

valószínű, hogy tényleg irigy arra amit ő nem érhet el, ezzel is kevesebbnek látja magát másoknál.

2009. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál, az derül ki egyértelműen, hogy veled nincs baj, inkább neki kattant el valami az agyában... Szerintem egy darabig ne törődj vele, és akkor majd meglátja mit vesztett, és talán megváltozik.
2009. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj nem a "barátnőd", hanem egy irigy kutya... le kell az ilyet koptatni gyorsan.
2009. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsó 2-vel
2009. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is, mindenkivel... de hogy gyógyszert szed? :SS ez nagyon durva... még nem lehettek olyan nagyok... de bárki iskoláskorú vkinek nyugtató.. eléggé ki lehet, sztem beszélned kéne vele mélyebben, hátha ez is megoldódna
2009. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát az idegrendszer számára hasznos b- vitamint szed.ha szedi egyáltalán, de akkor se lehet h megúszom az aznapi osztást. a külsejével lehet zavara mert az osztálytársak azt mondják a háta vögött h duci, szóval se szép sem okos... de büszke pl. a vezetéknevére:DDDD
2009. ápr. 1. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen idegbeteg csajjal semmit... Szerintem nem értené meg, hogy neked ez rosszul esik. Én otthagynám.
2009. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ja hűű, jólvan akkor ha nem olyan gyógyszer:D

de asszem önbizalomhiánya lehet... hát.. hanyagold jha, aztán majd előbb-utóbb szüksége lesz rád újra, biztos leáll ezzel a hülye viselkedéssel. mondjuk ez a legrosszabb eset, h amiatt mert elmagányosodik veszi észre magát, de talán rájön h mennyire rosszul esik neked:(

2009. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak. de sztem olyan bunkó hogy sose fog rájönni.megtudta ölni a tekintetével.
2009. ápr. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!