Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg annyira furcsa lennék?

Tényleg annyira furcsa lennék?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, társasági ember vagyok, de néha szükségem van arra hogy egyedül legyek, és olyankor meg is teszem. van hogy az iskolában szünetekben egyedül ülök és gondolkodok, de csak azért mert éppen ehhez van kedvem. utálom ha valkit külső alapján ítélnek meg. mindenben benne vagyok, sokszor hallom különböző emberektől azt a mondatot, hogy: Ilyet mással nem tudnék csinálni. meg Más már régen hülyének nézne.

Sokan tartanak elvontnak, meg művészléleknek, pedig nekem csak az a véleményem hogy ha már egyszer élünk, akkor mért nem élhetünk úgy ahogy mi akarunk?


2011. ápr. 17. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.zárkozott.én ha egyedül akarok lenni akkor mondm a legjobb barátnőmnek hogy bocsi de most egyedül akarok ülni vagy ost egyedül akarok sétálgatni...régebben megsértödött ezeken azt mondta h ha a legjobb bnöje vagyok legyek vele! aztán mindent megbeszéltünk.ne foglalkozz az ilyen emberekkel! hiszen biztos nekük is van olyan napjuk hogy egyedül akarnak lenni! az olyan megnyugtató!:)

én csak ennyit tudok rá mondani:)

2011. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

off bocs...


dorina...véletlen nem csongrád megyei vagy?

2011. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem:)
2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!