Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hívnak bulizni, sétálni,...

Hívnak bulizni, sétálni, beszélni nem megyek. Keresnek, nem érdekel. Egyedül akarok csak lenni. Mi van velem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Azt hittem ez a nyaram lesz a legjobb, tele bulikkal, pasikkal, most fogom a legjobban élvezni a "szabadságot". Erre mint a legmagányosabb ember egész nap itthon vagyok, tv-zek, játszok a macskákkal, anyával vagyok és nem mozdulok ki. Hetente 1x, ha sétálok egyet a boltba, de akkor is egyedül és azért imádkozok csak ne kelljen senkivel sem beszélgetnem a boltban. MSN-re se megyek fel, facebookra sem. Az egyetlen ami kell a magány, de valahogy szenvedek is ettől. Rájöttem, hogy a legjobb barátnőm nem a barátnőm, de ez nem viselt meg, mert tudtam, hogy én kevesebb vagyok, mint én neki. De ez nem is érdekel, a többi barátom, ismerősöm hív buliba, minden nap mehetnék házibuliba és semmi kedvem nincs. Még ruhákat sem akarok venni.

Mi van velem???


2011. júl. 16. 12:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért nincs kedvem vásárolni, mert nincs hova felvennem.:D
2011. júl. 16. 13:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem előtt is járj el ide-oda, csald el szüleidet vagy csak egyedül, de ne otthon ücsörögj, mert csak rosszabb lesz.
2011. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Velük eljárok bevásárolni, kint segítek a kertben, néha megyünk strandra, ma megyünk unokatesóm versenyére. Ez elég?
2011. júl. 16. 13:56
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyi en is pont ebben a helyzetben vagyok mint te jobban szeretem a maganyt mint az embereket, a szuleim nem szigoruak es nem vagyok depis csak ez esik jol....

12L

2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Dettó mint Te és az előző válaszoló :)

Mondjuk én elég csendes vagyok meg zárkózott,visszahúzódó.Nem tudom egyszerűen így érzem jól magam,ilyen vagyok.Egy "igazi barátom" van (ha nevezhetem még igy),de vele is már csak azért vagyok hogy ne legyek egyedül a suliban.Sajna egyre jobban elhidegül a barátságunk.


Sztem lehet csak egy kis szünet kell a zsongásból neked :)


üdv,15/L

2014. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta megoldódtak a gondok?
2014. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rájöttél már, hogy nincs semmi baj veled csak introvertált vagy?
2014. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!