Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy illető nem akar beszélni arról, hogy mi bántja, miért nincs jó kedve?

Figyelt kérdés

Tudom,lehet ezer oka,de ami eszetekbe jut azt írjátok le:)


Nekem ezek jutottak az eszembe:

Családi problémák

Szerelemi,baráti problémák.

Sulis problémák..


2011. nov. 6. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ember egyszerüen visszahúzódó, és nem bízik mert vmilyen csalódás érte. ha vkiben bízik az ember akkor legfejebb a családi dolgait titkolja, vagy esetleg egészségügyi dolgokat. a párkapcsolati , baráti ,sulis dolgokat elmondja. többnyire de ez is személyenként változik
2011. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az ilyen embernek,hogyan lehet a tudtára adni,hogy bennem tényleg megbízhat elmondhatja mi bántja. Ha megkérdezem mi a baj? Azt mondja,inkább hagyjuk.Mondom neki:nyugodtan elmondhatod mi bánt,szívesen meghallgatlak.De nem mondja el,én meg nem akarok erőszakos lenni..
2011. nov. 6. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
"inkább hagyjuk" vagyis akkor lány az illető. erőszakoskodni felesleges, győzködni ilyenkor nem túlzottan lehet többnyire annyit lehet tenni hogy mellette vagy, segítesz neki, megnyílsz te is és egy idő után lehet elmondja.
2011. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pont,hogy fiú az illető :/
2011. nov. 6. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes pedig az inkább hagyjuk szöveget lányok szokták többnyire :O ha viszont fiú akkor családi vagy szerelmi probléma szerintem ami eléggé megviselte
2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Pedig elvileg kölcsönösen bejövünk egymásnak..
2011. nov. 6. 19:02
 7/11 life is beautiful ***** válasza:

jól írtad, ez a 3 lehet a főbb oka annak ha vki nem érzi jól magát..esetleg az egészségegével lehetnek gondok


,ha nagyon maga alatt van ,nem hiszem h érdemes próbálkoznod,lehet csak rontanál vele..


lövésed sincs mi lehet a gondja?

2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs.. Olyan kiszámíthatatlan. Pedig a beszélgetés elején,még vidám volt. Aztán mondtam,hogy kicsit szomorú vagyok de ez nem a világ vége. Megkérdezte miért vagyok szomorú?Mi a baj? Mondtam,hogy nem tudom,csak úgy jött. Aztán még váltottunk pár szót,és megkérdeztem milyen a kedve.. Erre ő: nem túl jó:/

Kérdetem miért? mi bántja. És akkor erre annyit mondott,hogy inkább hagyjuk..:/ aztán mondtam neki,hogy nyugodtan elmondhatja mi bántja. Vissza se írt. Lelépett fb-ről és azóta se kép se hang..

2011. nov. 6. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még hetekig fogja húzni, de legyél vele türelmes. Tehát ha harmadjára sem mondja meg, akkor ne írd azt, hogy "jól van, akkor b*szódj meg". Ha elég türelmes vagy, akkor szerintem el fogja mondani.
2011. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Alap,hogy türelmes vagyok.:)


Csak attól félek,hogy mi van ha velem van gondja? De nem adtam r okot.. Eléggé tud befolyásolni az ő hangulata:)

2011. nov. 6. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!