Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok fiúkkal/férfiakkal...

Nem tudok fiúkkal/férfiakkal élőben kialakítani kapcsolatot? Más is van ezzel így? Ezen hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Interneten könnyen megy, persze, mert itt nem látni egymást egyrészt. A másik ok pedig az, hogy neten ugye szabadabb az ember.

De élőben ez teljesen más. Főleg férfiakkal vagyok így.

Fiúkkal ,korombeliekkel,még úgy ahogy megy bár velük sem megy elsőre. És nem mindegyikkel. :S

Nem volt még barátom e miatt. a másik ok az az, hogy teljesen önbizalomhiányos vagyok és féltékenykedő.


2011. júl. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19
2011. júl. 19. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy tesóddal beszélsz, még ha nincs is fiútesód
2011. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2011. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány
2011. júl. 19. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
csináltam már olyat, h próbáltam azt képzelni,h a legjobb barátommal beszélek. egy ideig félig meddig sikerült aztán újra leblokkoltam.
2011. júl. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!