Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg, vagy legalább valami kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja tetszik egy fiú a sulimból,de nem nagyon vett szerintem még észre.Pedig sokszor akaratlanul is összefutottunk sulin kivül persze,tök véletlen.Nagyon szeretném megismerni,de nem akarok én kezdeményezni,legalábbis a "fészbúkon bejelölöm és ráírok" nem az én stílusom,élőben meg odamenni...ahhoz nincs merszem:D Más ötlet esetleg?Inkább élőben mennék oda hozzá,de hogy?Csak úgy simán leszólítani a semmiből,azt nem.


Ti hogyan cselekednétek ilyen helyzetben?Elég szerencsétlen vagyok ilyen téren,még barátom sem volt sajnos.

17/L


2011. szept. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd, aki ismeri? Bemutathatna neki téged.
2011. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát van 1-2 közös ismerősünk,de távoliak neki is,meg nekem is.
2011. szept. 24. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen közös van még bennetek? úgy értem kedvenc sport, zene...stb
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha mondjuk a suliban igyekszel keresni a társaságát, légy többet a közelében, ott akár kevésbé feltűnő is lehet. Próbálj vele szemezni, egy idő után hátha megszólít. Ha meg azt veszed észre, hogy abszolút nem érdekled, akkor sajnos másvalakit kell keresned.
2011. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!