Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudnád hogy 24 óra múlva...

Ha tudnád hogy 24 óra múlva meg fogsz halni, mi az amit megtennél az utolsó napodon?

Figyelt kérdés
Én elkölteném a pénzem olyan kajákra, amiket mindig is megakartam kóstolni, elbúcsúzúznék minden rokonomtól, felfedném a titkaimat és össze WC papíroznék valamilyen híres épületet
2011. júl. 20. 20:15
1 2 3
 1/26 hümi ***** válasza:
100%
kirabolnék egy bankot, megvenném amire már nagyon régóta vágyok.. azokkal lennék akiket szeretek, ennék vmi nagyon finomat.. az utolsó perceimben pedig belőném magam és innék vmi erőset... :D
2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elkölteném az összes pénzem, elmondanám a titkaimat , szerelmet vallanék annak a lánynak, akit régóta szeretek, elbúcsúznék a barátaimtól,rokonaimtól,családomtól; kipróbálnám az ejtőernyőzést, és persze végrendeletet írnék
2011. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát...lehet,hogy fura,de én a barátaimmal lennék és a családommal.
2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Mogmondanám a szerelmemnek hogy szeretem barátoktól könnyes búcsú innék valami erőset ès kimennék az utcára mészárolni
2011. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
feltalálnám az időgépet, és nyernék magamnak még.. hát.. 70 évet? :D
2011. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tennék mintha nem tudnák róla.
2011. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Bevallanám valakinek, hogy szeretem (pedig "nem lehetne") és jól meg...csak pár embernek mondnám el amúgy.
2011. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 szijja. válasza:
Első gondolatra a legjobb barátnőimmel lennék, anyáéktól elbúcsúznák, mindent elmondanék, hogy könnyebb legyen a feledés azokat amikor füllentettem nekik, elmondanám, hogy szeretném a temetést, akivel bajom van jól beolvasnék neki 1utcsót, és a szerelmemmel, átszexelném magam a halálom utolsó órájába is, aztán utcsó órában egyedül szeretnék lenni és átgondolni azt h mire vittem.
2011. júl. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
vonatra pattannék, és elutaznék 300 km-t a szerelmemhez, majd az egész napot vele tölteném
2011. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Semmit
2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!