Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso dolog, amit...

Mi lenne az elso dolog, amit megtennél, ha Te nyernéd a lottoötöst?

Figyelt kérdés
én asszem kezdésnek keresnék egy nagyon jo pszichiàtert, egy pàr hetes kezelésre, mig magamhoz nem térek :)
2009. márc. 2. 12:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Bevennék egy nyugtatót.
2009. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%
Először nem hinném el biztos. Aztán elmennék Egyiptomba, ez régi vágyam. Nyitnék egy éttermet, vennék egy házat, autót.
2009. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%
örülnék
2009. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
96%
Kifizetném nagynéném férjének a kezelését ahány kell neki hogy újra járhasson.
2009. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%
Abban a pillanatban keresnék egy nemzetközi bankszakembert és utalnám egy Kajmán szigeteki bankba. Utána gondolkodnék, hogy mi legyen vele. Most ebben a pillanatban fogalmam sincs....DE egy Nikon D3-t bizti vennék:)
2009. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Vennek egy autot a csaladnak, es kifizetnem a szuleim hiteleit.
2009. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
93%
Úgy örülnék, mint ezen a világon még soha senki, mert tudnám, hogy ezentúl megvan oldva az én életem, a családomé, a rokonoké, a barátoké, és nagyon sok jót tudok tenni jó emberekért és állatokért, a természetért.
2009. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%

Kifizetném a hiteleimet. Jó sokat adnék a családtagjaimnak, barátaimnak,hogy nekik se legyenek filléres gondjaik. Aztán elkezdeném költeni kocsi, ház nyaraló.

Hosszú távon pedig sokat jótékonykodnék és megtisztítanám Magyarországot a szeméttől.

2009. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
93%
elköltöznék szüleimtől
2009. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

:) A 12.35 os vàlasza kulonosen tetszik.

Azért tettem fel a kérdést,mert tegnap épp errol beszélgettunk a férjem baràtaival, itt Nyugat-Europàban most mindenki lottolàzban ég, az eheti nyeremény 100 millio euro ( uristen, meg leirni is furcsa)..

Hàt jah...néha nem rossz ilyeneken gondolkodni,mielott az ember kitalàlja, melyik csekket is fizesse ki elobb és mennyi marad a honapra :S

2009. márc. 2. 13:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!