Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van-e értelme élnie egy ilyen...

Van-e értelme élnie egy ilyen semmirekellő parazitának, mint én vagyok?

Figyelt kérdés

Ötvenes munkanélküli parazita vagyok, csak teher mindenkinek, már tényleg semmi nem sikerül, még takarítónőnek sem kellek. A családom, barátaim elhagytak, (megértem őket), rám már nem számíthatnak, senki lettem.

Még az öngyilkossághoz is gyáva vagok.

Minek él egy ilyen?


2011. júl. 22. 12:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha 50 évesen csak nyafogni tudsz,akkor én is ezt kérdezem tőled..Minek él az ilyen???
2011. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%

Nem ettől lesz parazita valaki, hanem attól, ha feladja! D:

Nem sajnáltatni kell magunkat a neten, hanem talpra állni és küzdeni.

2011. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 22. 12:23
 4/37 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2011. júl. 22. 12:24
 5/37 anonim ***** válasza:
28%

És???Itt most mit vársz?Hogy ismeretlenül ajnározzanak,hogy jaj,dehogy vagy senki,dehogy vagy nulla,jaj,de nagyon értékes ember vagy,milyen szép az élet,stb...

Szedd össze magad,nem siránkozni kell,nagyon sokszor kell még felkelni a padlóról!Egy negyvenes nő.

2011. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, ne haragudjatok, hogy síránkoztam. Most történt előszőr. Nem teszem soha többé.
2011. júl. 22. 12:29
 7/37 anonim ***** válasza:
72%

No, azért álljunk meg egy pillanatra. Nem abban a világban élünk, amikor hosszú sorokban állnak az ember ajtaja előtt a munkaadók, hanem abban, amikor hosszú éveket kell kilincselni azért, hogy valakit felvegyenek. Ismerős a helyzet, ugyanezt mi és végigéltük a családban többször, többekkel, vidéken és Budapesten, volt ffi rokon, nőrokon, szóval megértem a kérdezőt, hogy nem könnyű.

Kérdező: írj magadról! Ha akarod itt, ha akarod privátban. Egy a fontos: NE ADD FEL! Nálunk volt olyan, hogy feleségem éveken át keresett munkát, bármit elvállalt volna két diplomával, de még takarítónőnek, még benzinkútra, sehova nem kellett szakmájában sem és azon kívül sem. Egyszer csak beadta valahova, és egy hét alatt megkapta. Ajándék, és várd ki, a negatív felhangokkal (legyen az GYIK vagy család) ne törődj. Nem vagy parazita!!! Nehéz ezt elfogadni, amikor nincs kereseted, de van szíved, szereted a családod, rendben tartod a lakást, ha vannak gyermekeid, felnevelted őket, ne is gondolj ilyenre. Biztosan lesz megoldás. Írj!

2011. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vok. Ja és még valami: nekem privátban nyugodtan "nyavalyoghatsz" és "siránkozhatsz" - ez csak idézet volt az előzőektől, nem én gondolom így. Szerintem van olyan helyzet, amikor az embernek erre van szüksége. Kérlek, írj bátran!
2011. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti ma 12:30
2011. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
61%

Tudom, hogy még csak 16 éves vagyok, de gondoltam írok ide.:)

AZ nem baj, hogy most ide leírtad, hogy mi a bajod, nyilván mélyponton vagy, és a feszültséget ki kell beszélni valakinek, amivel nincs baj, azért is van ez az oldal.

Viszont, össze kell magadat szedni! Tudom, hogy nem érthetem meg, hogy milyen nehéz lesz az életben, stb. De én úgy gondolom, hogy ha megpróbálod, kűzdesz, akkor sikerülni is fog. Barátokat pedig lehet szerezni, hidd el, a családdal miért vesztél össze, ha szabad megkérdeznem?:)

2011. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!