Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy hasznave...

Miért érzem úgy, hogy hasznavehetetlen semmirekellő vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egy csöppnyi kudarc ér, már az egész napom romokban hever, és minden aprósággal meg tudnak bántani, úgy érzem nem örülnek a sikereimnek, pedig lehet hogy nem így van.
2010. febr. 19. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nem attól leszel értékes ember, hogy mások örülnek a sikerednek. Nem attól függ, hogy mennyit érsz, hogy mások mit gondolnak rólad!!! Ezt el kell hinned, hogy így van.

Nem szabad a kudarcokon rágódnod, régebben én is sokat emésztettem magam ilyen dolgok miatt. De lehet, hogy úgy érzed, az a normális felfogás, hogy ha probléma van, kudarc van, stb. akkor aggódni kell! De nem így van. Nem kell aggódnod, csinálhatsz úgy, mintha mi sem történt volna. Persze ez nem könnyű, sőt szinte lehetetlennek tűnik, tudom. De meg kell próbálnod a jelenben élni, és nem a múlt kudarcain rágódni. És próbáld ne a szívedre venni, amit mondanak. És nem feledd, nem másoktól függsz!

Te önmagadban értékes vagy. Csak a mai világ nyomja azt az emberek fejébe, hogy akkor vagy valaki, ha sikeres vagy és kb "ünnepel a tömeg". Gondold ezt végig.

2010. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia:)

én is sokrszor érzem így...:(

talán azért lehet, mert érzékeny vagy nagyon, vagy mert még nem volt túl sok sikered az életben, nem értékeltek eléggé...legalábbis én így gondolom, mert nálam is ez miatt van...de azt nagyon nagyon vésd a gondolatodba, hogy igenis ÉRTÉKES vagy, és nem hasznavehetetlen!!!!

mindenkiben van érték, ha te ezt nem is érzed:)

a kudarcokat próbáld úgy felfogni, hogy " semmi baj, legalább ebből is tanultam":)

és aztán felejtsd el, ne éri meg ezeken gondolkoznod:)

szóvaaaal ne keseredj el:)

az embernek néha vannak kudarcai, sokszor megbántanak minket...de senki sem él ezek nélkül:)

és az, hogy úgy érzed mások nem örülnek a sikereidnek...ezzel meg ne foglalkozz, az a fontos, hogy te tudd, értékes és sikeres vagy:)

fel a fejjel:)

sok sikert:)

2010. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
mer az vagy
2010. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na, te meg utolsó egy barom. remélem boldog élet vár rád, és azt kapod majd másoktól amit te adsz.
2010. febr. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!