Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is ki tud b@szni így...

Mással is ki tud b@szni így az élet? Párkapcsolatok, Test, Arc, Tehetségek stb.

Figyelt kérdés

Kisnövésű vagyok, az egyik szemem kisebb mint a másik, vagyis a szemhéjam lejjeb van,ráadásul ahogy növök látásom romlani fog... Nem is vagyok egy sportoló vagy valami testfelépítésű,

Mással is képes volt ennyire ki** az élet?

Ap. nem emos vagyok csak *** kivan már az egésszel...


2011. júl. 22. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el, nem vagy egyedül a gondokkal. :) Megnyugszol, ha felsorolom az enyéimet? ;)

Először is, mit értesz az alatt, hogy kisnövésű? Én is alacsonynak számítok a komoly 158 centimmel.

Az én látásom is folyamatosan romlik, a szemész is megmondta, hogy ez csak rosszabb lesz. Ajánlották a lézeres szemműtétet, szerintem érdemes lenne utána nézni. :)

Nem vagyok én sem sportos alkat, világ életemben utáltam az alakomat. Egyszer próbáltam meg változtatni rajta, de átestem a ló túloldalára. Azóta már csak szórakozásból futok vagy ha van kedvem, DVD-re tornázok.

Valószínűleg hormonzavaros vagyok, ami a kóros szőrnövekedésben nyilvánul meg (nagyon kínos ezt így leírni). Az ismerősök mindig azt mondják, hogy azok csak pihék, és az egészet beképzelem magamnak, de tudom, hogy csak meg akarnak nyugtatni. Emiatt nincs önbizalmam, és undorodom magamtól. Meg azért a hullafehér bőr (nem porcelánfehér) és a sötét haj/szem tapasztalataim szerint megijeszti az embereket.

2 éve kezelnek depresszióval (de már nem sokáig), nem szeretem a pszichiáterem, és azt a rohadt gyógyszert se, amit szednem kell.

Idén érettségiztem, de pokol volt a középsuli, gyűlöltem a szakot, amin voltam. Túlzottan maximalista voltam, kimerülésig hajtottam magam. Főleg ezek miatt alakult ki a depr.

Végső soron nincs használható dolog a kezemben, a rossz szak miatt továbbtanulni sem tudtam, zárkózott is vagyok, csak létezem.

DE! Van néhány 2-3 jó barátom, akik segítenek. Igyekszem mindig találni valami kapaszkodót, amiért érdemes felkelnem, aminek örülni tudok. Nagyon nehéz, de ha ez nincs meg, akkor az ember soha nem jut előre.

Ezt ajánlom neked is, Kedves Kérdező: ne csak a negatívumokat lásd meg a világban (és főleg ne magadban!), mert sok olyan dolog van, ami szép és jó. Minden ott van előttünk, csak nem vesszük észre (nem akarjuk észre venni).

Bocsi, hogy kisregényt írtam, csak szerettelek volna megvigasztalni. :) És fel a fejjel!


19/L

2011. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így azért nem hiszem.(remélem viccelsz)
2011. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: azért a hormonzavart nem úgy kell elképzelni, mintha farkasember lennék. :) Csupán a világos bőrön feltűnő a... na érted.
2011. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Thy, am. nem is az de idegesitő hogy új környezetbe megyek: gülü a szemed.

Téborban kicsit ciki lesz, mert ruha alatt csajok ugye nem látják hogy hány kiló vagyok.

stb.

Hát az sem lehet egy könnyű, :S

2011. júl. 22. 15:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Bunkó vagyok, vedd előre az utolsó mondatot :$
2011. júl. 22. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor most én is panaszkodok egy sort.:D A többiek már 7 éve ismernek, mégis cinkelnek a mai napig (még az állítólagos haverjaim is). Alacsonynak (160 cm), kövérnek (76 kg), ragyásnak, zsíros hajúnak, karikás szeműnek (gyárilag ilyen), hullasápadtnak tartanak. Persze ez mind-mind igaz, de nem tehetek róla. Fogyni is próbáltam már - sikertelenül. Pár napja megint belefogtam, s őszintén szólva kétlem, hogy sikerülne, dehát próba cseresznye. És akkor azt még nem is említettem, hogy még a szemem színébe is belekötnek az o.társaim, imádják fosszínűnek titulálni (alapszíne zöld, de a pupillám körül világosbarna). Egyszerűen nem hagyják, hogy nyugodtan éljem a saját életemet, minden ok nélkül cseszegetnek, kiröhögnek. Ez lenne a problémám. Ám ennek ellenére megvagyok, már megtanultam leszarni a rosszakaróimat, ill. ha olyan kedvem van, visszaszólok. Befelé forduló lettem, kissé magamnak való. Szeretek magamra maradni, hogy különböző témák kapcsán a tőlem telhető lehető leglogikusabb gondolatmenetet kialakítsam magamban. Szóval már elvagyok egyedül is, nincs szükségem a többi emberre. Persze van egy-két spanom, akikkel időnként kibaromkodom magam (mert azt is igénylem), de ennyi. Megbízni sosem tudnék bennük.

Hidd el, lehetsz boldog a külsődtől függetlenül is. A látásod orvoslására ott a lézeres szemműtét (ahogy azt az első válaszoló is írta), a többi meg nem akkora probléma, hogy ne lehessen elviselni. Csak meg kell találnod a saját utadat, ki kell alakítanod magadnak egy 'alternatív valóságot'.:D Amint ezek meglesznek, már egyből nem fogod ilyen borúsan látni a dolgokat.

Remélem, segíthettem.

2011. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én jövök :D Csak hogy átérezd mennyire nem csak te vagy szar helyzetben.. :D

Retkesül csak 158 centi vagyok, a bőrszínem jobban hasonlít egy 4 hetes vízi hullára, mintsem a porcelán fehérre. A szemeim alatt olyan fekete karikák és olyan táskák vannak amit 6 kiló korrektorral sem tudok elrejteni.

Úgy nézek ki mint aki 3 hete nem aludt. Mindig!

Persze a hulla színhez hozzá jön a sötét haj, és szőrzet.

Jó a szőr az annyira nem is érdekel, mert nem nagy kunszt 1-2 naponta a kritikus pontokon átmenni. De akkor is iszonyatosan zavaró, hogy túl gyorsan nő és túl sok és túl sötét és túl vastag. (Bár ezt szinte senki sem veszi észre, mert teszek érte)

Rendesen mosok fogat, reggel este ahogy kell mégis sárgák. Evvel voltam fogorvosnál és azt mondta, hogy lehet a genetikára is fogni, meg hogy sokkal érzékenyebbek a fogaim a színezékekre. Hát köszönöm nagyon sokat segített.

Nem rég pedig észre vettem, hogy az egyik szemem tágabb mint a másik, jó ez annyira nem észre vehető csak számomra. De akkor is így van.. Következő a 158centimhez vagy 58-60 kiló, fantasztikus érzés amikor a nadrág 10 centivel hosszabb és kicsi a combomra. Fantasztikus érzés, hogy minden ruhában kötözött sonkának nézek ki, vagy kint van a fél mellem, amit utálok. (Igen nagyok a melleim, ez lenne Isten egyik legjobb ajándéka felém, de mivel a 21. században élek ezt nem mondanám. előbb a melleim ismerik meg mint engem..)


Én így is tudok csinos, és szép lenni. Mert mindent megteszek a problémáim esetleges elrejtésében vagy elfogadtatásában.

De azt hiszem a legnagyobb csorba az életemben a felfogásom. Szörnyű világnézeti problémákkal küzdök. :D


Remélem tudtam segíteni. :D

L/18

2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:34 vagyok. Tudom, hogy sok problémám az első válaszolóhoz hasonló. DE nem ugyan azok a személyek vagyunk.
2011. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

mutassunk példákat?

http://www.youtube.com/watch?v=DStwXsmZ3OE

ha jól tudom a műtétje után smsezett egy lánnyal akivel valószínűleg ma már együtt van


http://www.youtube.com/watch?v=XjoN0cF6FiQ

neki felesége van és motivációs beszédeket tart


minden ember tökéletlen, apró aszimmetriák, vagy kevésbé divatos/vonzó megjelenés - ezen nincs értelme aggódni

a látás hallás stb mindenkinek folyamatosan romlik. :) ezeken lehet javítani jó életmóddal, de hiába sportolsz, attól nem leszel magasabb, vagy laposabb homlokú...


szerintem nincs veled semmi baj, kezdj el sportolni, tanulj, művelődj és ember lesz belőled. azzal nem kel foglalkozni hogy 100 másik mit gondol rólad, mennyire vagy trendi/cuksi.


ha akarod beszélgetek veled, keress meg privátban, viszont zárkózott ember vagyok, ne lepődj meg.


13:46

érdekes volt amit írtál, lenne pár kérdésem, ha nem gond, keress meg privátban.


15:46

az valóban idegesítő ha minden alkalommal új emberek vigyorogva jegyzik meg, hogy "jé más vagy mint mi" de nem tehetnek róla, ilyen az ember, hozzá kell szokni, hogy megbámulnak vagy kiröhögnek néhányan. legalább ez ilyenekről tudod hogy nem érdemes velük barátkozni. gondolj bele, a szépség sokkal nagyobb átok, mert akkor minden 2. fiú csak meg.ni akarna


17:16

szerintem ez a jó hozzáálás, csak így tovább


22:34

nos igen, erről beszéltem, te tudod milyen átok például a nagy mell.

milyen világnézeti problémák? :) ha gondolod privátban is beszélgethetünk


22:35

:) vicces mert elsőre azt hittem hogy ugyanaz, tényleg nagyon hasonlít

2011. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!