Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek melegből hetero?

Hogyan legyek melegből hetero?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok.kb2 hete jöttem rá... Nem mondom hogy nem rossz de ha esetleg tartós akkor majd a szüleimnek meg kell tudnia és utálni fognak érte... Most mit csináljak?


Kérem inkább melegek irjanak


2011. júl. 23. 02:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
szia!eleg sok rossz szandeku valaszt latok, gondoltam irok. Lehet hogy csak megvagy zavarodva, figyeld meg magad, hogy inkabb ki fele vonzodsz (kiket nezel meg az utcan, kiket tartasz vonzobbnak). Addig is ha mindenkepp "elakarod konyvelni" magadat, akkor szerintem biszexkent egyszerubb, mert akkor barmikor bejohetnek a fiuk es a lanyok is, es nemkell ragodnod rajta. Legyen szep napod,remelem megtalalod onmagad es az embert akit szeretsz! <3
2020. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!